Samsung Galaxy C9 Pro Yorumları

Samsung Galaxy C9 Pro yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen 1

Samsung Galaxy C9 Pro Yorumları

Bu sayfa Samsung Galaxy C9 Pro yorum, Samsung Galaxy C9 Pro hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, Samsung Galaxy C9 Pro nedir? nasıldır? Samsung Galaxy C9 Pro kullanan var mı? alınır mı? Samsung Galaxy C9 Pro tavsiye eder misiniz? Samsung Galaxy C9 Pro şikayetlerini ve Samsung Galaxy C9 Pro sorularına cevaplar içerir.
3 Yorum
 • Bende bu telefonu aldım, fakat 800 Mhz bandını desteklemediği için AVEA hattımda sorun yaşarım diye kutusunu dahi açmadan iade ettim. Burada bu telefonu alan kullanıcılar, bu konudan hiç bahsetmemişler, lütfen aranızdan biri telefonun 4G modunda hangi hattı kullandığını ve sorun yaşayıp yaşamadığının yorumunu yapabilirse, çok faydalı bir yorum olur ve bende tekrar bu telefonu alabilirim.
  tarafından tarihinde
 • Ben Tcell ve Vdfn kullanıyorum. Her iki slot 4g yi destekliyor. Sorunsuzca hatların mobil ve gsm geçişlerini seçebiliyor, kullanabiliyorum.
  isimsiz tarafından on 2017-03-20 tarihinde
 • Türktelekom kullanıyorum 4g yı gayet güzel çekiyor knox 0×0 dil tamamen türkçe güvenli klasör çalışıyor güncellemeleri başarılı bir şekilde alıyor n11 de aksaray iletişim vasıtası ile aldım önceden satıcı işe irtibata geçip teyit aldım telefon fiyatı 1600 tl civarı gayet memnunum kasma donma ısınma gibi problemler yok bu yorumı almayı düşünen arkadaşlar için yazdım alırken satıcı ile irtibata geçip knox sayacı 0×0 olmasını istesinler çok önemli
  isimsiz tarafından on 2017-05-31 tarihinde
 • (AP_C9000ZHU1AQE1_CL10182499_QB13461508_REV00_user_ ) Almış olduğunuz telefon bu ana bant sürümüne sahipse çok şanslısınız demektir yoksa bazı sürümler sıkıntılı orjinal hong hong sürümüdür bu türkçe dil desteği var cihazı formatladım bir kere deneme mahiyeti ile normal türkiye sürümünde ne yaşadıysam aynı bir kötülüğü sar değerinin yüksek olması yüksek rafyosyana maruz kalıyoruz istanbul gibi bir kalabalık şehirde yaşıyorsak zaten her yer radyasyon malesefama herşeye rağmen ben çok memnunum benim telefonum anttubecmark ta 87300 puan aldı buda gayet iyi 6.1 marshmallow sürümü var ama 7.0 nougat alt yapısına sahip gerçekten bu fiyata alınabilecek en güzel en hızlı telefon
  hepanter tarafından on 2017-05-31 tarihinde
 • ben aldım şarjı beklentilerimin altında çıktı başka bir sorun göremedim kamerasıda güzel sayılır
  tarafından tarihinde
 • garanti durumu nasıl yani diğer tr cihazları gibi değil ithalatçı garanti var ve bu sorun diyor herkes
  tarafından tarihinde

Son Kullanıcı Yorumları

Samsung Galaxy C9 Pro Kullananlar : hepanter
Samsung Galaxy C9 Pro Beğenenler : hepanter