Salesforce CRM

Salesforce CRM yorum, Salesforce CRM yorumları
Kullanıyorum Beğen

Salesforce CRM Yorumları

Bu sayfa Salesforce CRM yorum, Salesforce CRM hakkındaki yorumları incelemeleri, Salesforce CRM kullananlar, değerlendirmeleri Salesforce CRM nedir? nasıldır? Salesforce CRM kullanan var mı? alınır mı? Salesforce CRM tavsiye eder misiniz? Salesforce CRM şikayetlerini ve Salesforce CRM sorularına cevaplar içerir.
2 Yorum
  • Salesforce CRM in kralıdır babasıdır. dünya çapında en çok kullanılan üründür ama maalesef bu tarz markaların tr de ki aktiviteleri az oluyor. halkımızın plan program takvim ajanda gibi alışkanlıkları olmadığından. işlerin hep eş dost tanıdık vasıtasıyla yürütüldüğünden bu programın içindeki raporlamaları ve analizleri anlayacak firma sayısı da çok sınırlı dolayısıyla tr yi pazar olarak görmüyor salesforce. e zaten global markalar bunu global kararlarla çözüyorlar. yine de büyük markalarda bu crm programını görme şansınız olabilir. sales funnel mantığını en iyi oturtan firma diyebilirim.
  • CRM konusunda microsoftun 3 gömlek üstünde işler çıkaran firma. Bu konunun mercedesi diyebilirim. şirketimizde 3 senedir kusursuz şekilde kullanıyoruz.
    isimsiz 19-04-2017 13:35:42
Etiketler : Online Yazılım Crm