Salesforce CRM Yorumları

Salesforce CRM yorumları
Kullanıyorum Beğen

Salesforce CRM Kullananlar

Bu sayfa Salesforce CRM kullananlar tarafından girilen Salesforce CRM yorum, Salesforce CRM incelemesi, Salesforce CRM kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Salesforce CRM nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Salesforce CRM kullanan var mı? alınır mı? Salesforce CRM tavsiye eder misiniz? Salesforce CRM şikayetleri ve Salesforce CRM soruları içerir.

Salesforce CRM için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle
 
Toplam : 2 Yorum | 0 Soru
  • Salesforce CRM in kralıdır babasıdır. dünya çapında en çok kullanılan üründür ama maalesef bu tarz markaların tr de ki aktiviteleri az oluyor. halkımızın plan program takvim ajanda gibi alışkanlıkları olmadığından. işlerin hep eş dost tanıdık vasıtasıyla yürütüldüğünden bu programın içindeki raporlamaları ve analizleri anlayacak firma sayısı da çok sınırlı dolayısıyla tr yi pazar olarak görmüyor salesforce. e zaten global markalar bunu global kararlarla çözüyorlar. yine de büyük markalarda bu crm programını görme şansınız olabilir. sales funnel mantığını en iyi oturtan firma diyebilirim.
    smoothcontrol 2016-10-07 tarihinde yorumladı.
  • CRM konusunda microsoftun 3 gömlek üstünde işler çıkaran firma. Bu konunun mercedesi diyebilirim. şirketimizde 3 senedir kusursuz şekilde kullanıyoruz.
    isimsiz 2017-04-19 tarihinde yorumladı.