Salesforce CRM Yorumları

2 Yorum
Salesforce CRM yorumları

Salesforce CRM için sen kaç puan verirsin? neden?

Salesforce CRM için soru sor, kullananlar cevaplasın.

Salesforce CRM ..... ? şeklinde sorunuz.

Salesforce CRM Kullananlar

Bu sayfa Salesforce CRM kullananlar tarafından girilen Salesforce CRM yorum, incelemesi, tavsiyeleri Salesforce CRM kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Salesforce CRM nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Salesforce CRM kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? Salesforce CRM şikayetlerini ve sorularını içerir.

Salesforce CRM Kullanıcı Yorumları

  • Salesforce CRM in kralıdır babasıdır. dünya çapında en çok kullanılan üründür ama maalesef bu tarz markaların tr de ki aktiviteleri az oluyor. halkımızın plan program takvim ajanda gibi alışkanlıkları olmadığından. işlerin hep eş dost tanıdık vasıtasıyla yürütüldüğünden bu programın içindeki raporlamaları ve analizleri anlayacak firma sayısı da çok sınırlı dolayısıyla tr yi pazar olarak görmüyor salesforce. e zaten global markalar bunu global kararlarla çözüyorlar. yine de büyük markalarda bu crm programını görme şansınız olabilir. sales funnel mantığını en iyi oturtan firma diyebilirim.
    smoothcontrol | 07-10-2016
  • CRM konusunda microsoftun 3 gömlek üstünde işler çıkaran firma. Bu konunun mercedesi diyebilirim. şirketimizde 3 senedir kusursuz şekilde kullanıyoruz.
    incognito | 19-04-2017