Renault Megane 4 Yorumları

Renault Megane 4 yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen 1

Renault Megane 4 Kullananlar

Bu sayfa Renault Megane 4 kullananlar tarafından girilen Renault Megane 4 yorum, Renault Megane 4 incelemesi, Renault Megane 4 kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Renault Megane 4 nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Renault Megane 4 kullanan var mı? 2017 megane,yeni megane,yeni megane sedan,yeni megan dizel,yeni megane 1.5dci icon,2018 megane,reno alınır mı? Renault Megane 4 tavsiye eder misiniz? Renault Megane 4 şikayetleri ve Renault Megane 4 soruları içerir.

Renault Megane 4 için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle
 
Toplam : 3 Yorum | 0 Soru
 • En başta iç dizaynı muhteşem. İçinde kocamamn bir tablet var. onlarca ayar yapabiliyorsunuz. Arayüzü çok kullanışlı Ana ekranda navigasyon, uygulamalar multimedya telefon gibi 6 tane kısayol var ve hem dokunmatiği hem hızı iyi çalışıyor. Bizdeki full icon modeli ve ekranı icon olduğu için büyük başlangıç olan joy'da falan bu ekran iphone 3 ekranı gibi bi şey. Egea mı bu mu derken bu siteden egeanın 3 yıldız aldığını görünce direk megane'a yöneldik. İlk megane yorumu da siteye benden gelsin.
  Önceki aracımız Fluencten sonra en iyi özelliği yüksek hızdaki güven seviyesi. Fluence özellikle sert virajlarda arkasını bırakabiliyordu. Bunda öyle bir sıkıntı yok. Arkası çok stabil ama zorlandığında biraz kafadan kayıyor zaten gazdan çekince de hemen toparlıyor çekmezeniz de esp müdaheleyi hızla yapıyor zaten. Bir de fluencte plastik ve işçilik kalitesi megane'a göre daha zayıf. Tabi onun yaşı dolayısıyla donanım ve tarzı da eski.......Yeni Megane ise çok sessiz, konforlu ve uzun yolu keyifli donanımlı bir araç kullandıkça eksilerini artılarını göreceğiz daha iyileri sizlerin olsun dileklerimle
  hgir 2016-11-28 tarihinde yorumladı.
 • Tüpe uyumu süper. Çelik subap olduğundan erime yapmayacağı söylendi. Sivas Erzurum ortalama 100kim/6,5 litre lpg tükettim. Son derece konforlu içeri hiç ses almayan bir araç ayrıca hem yumuşak hem de virajlarda çok güçlü tutuşu var.
  isimsiz 2017-02-12 tarihinde yorumladı.
 • At yalani sikip inanani amkkkk yavsakkk lpgdeee 350 kurus yakiyor
  isimsiz 2018-04-30 tarihinde cevapladı
 • Yeni Megane'ımız Türkiye de yılın arabası seçildi hadi hayırlı olsun.
  isimsiz 2017-04-22 tarihinde yorumladı.