Renault Megane 3 sporttourer

Renault Megane 3 sporttourer yorumları

Renault Megane 3 sporttourer yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
  • incognito 05-09-2016
    Renaultun Ispanya fabrikasinda uretilen genis aileler için uretilmis tam bir aile arabasi. Station Renault diyince akla ilk gelen Toros olur mutlaka ama Renault a bu afidan bakmaya devam ederseniz kaliteli bir otomobili direk onyargilarinizla çöpe atmis olursunuz. Mercedes in bile bazi modellerinde kullanmaktan cekinmedigi Renaultun 1.5 dci 110 bg 6 ileri 240nm torka sahip motoru 1.5 tona yakin bu araci adeta ucuruyor. Arka koltuk diz mesafesi d sinifi Skoda superb ile neredeyse ayni. Bagaj ticari arac bagaji gibi doldur istediğini. Eller serbest anahtarsiz giris ve anahtarsiz calistirma ust sinif d segmenti araclarin cogunda bile yok. Hiz sabitleyici ve sinirlayici, acil fren desteği,abs,esp,anti paninaj ,bluetooth,navigasyon gibi bircok donanimi mevcut. Yakit konusunda oldukca cimri. Ben 2004 ford tourneoconnect sonra bu araca sahip oldum ve soforlugun keyfine yeni yeni varmaya basladim. Ha olumsuz yani yokmu bu aracin derseniz var elbette. Geri gelmede park sensörü mevcut ama arac uzun oldugu icin aynalar ve ozellikle gece arka geri vites aydinlatmasi zayif kalıyor. Paralel park icin boş bir alanda biraz antrenman gerekli.
    Ben hayal ettigim aracin fazlasina bile sahip oldum. Allah sizede gonlunuzdekini nasip etsin. Kazasiz belasız surusler dilerim.

Renault Megane 3 sporttourer yorumla

Resim yükle

Soru & Cevap

Renault Megane 3 sporttourer için soru sorulmamış.
Resim yükle

Renault Megane 3 sporttourer ilanları

Renault Megane 3 sporttourer için satılık ilanı girilmemiş

Satılık Renault Megane 3 sporttourer ilanı ver

TL
Resim yükle
Bu sayfa Renault Megane 3 sporttourer kullananlar tarafından oluşturulan Renault Megane 3 sporttourer yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. Renault Megane 3 sporttourer yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? ikinci eli nasıldır? Renault Megane 3 sporttourer nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Renault Megane 3 sporttourer kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Renault Megane 3 sporttourer şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla