Renault Megane 2

Renault Megane 2 yorumları

Renault Megane 2 yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
 • incognito 12-02-2017
  Aldığımız gün emniyet kemeri bozulmuşu geri sarmıyordu. Alt takımı da sıfı almamıza rağmen gevşek hissettirmişti. Diri ve sağlam hissettirmiyordu. zaten 1 yaşını geçer geçmez satmıştık. Tek sevdiğimiz yanı gerçekten yumuşak ve konforluydu
 • incognito 02-08-2017
  merhabalar. bende bu ay aldım orjinal 130.000 kmtde yaklaşık 15 gündür kullanıyorum önceki aracım escort 1.8 clx di. Megane doğal olarak yıl itibariyle de çok teknolojik ve konforlu, içi çok geniş bir araç. bagajı çok çok geniş sadece ağzı biraz dar. aracım full+full, yağmur sensörü hız sabitleme xenon far dolu bir araç. yılda 5 bin km bile yapmam normalde ama araçtan inmek istemiyor insan. şimdilik çok memnunum sadece direksyon ve vites kaplamaları sökük onları kaplattırıp keyfini süreceğim.
  • incognito • 02-08-2017
   aracım sedan 1.6 110hp benzinli tüplü
 • incognito 09-08-2017
  merhabalar, 2 buçuk yıl bindiğim her ne kadar sorunlarından şikayetçi olsam da sevdiğim bi araçtır megane2. 2004 model megane 2 expertiz de motor %94 çıkmıştı. Ancak elektronik sorunlar hat safhada idi. Ayrıca anahtarın olmaması kartlı sistemin olması herhangi bir elektronik sorunda sıkıntı üstüne sıkıntı sıkıntının olmasına neden oluyordu. Bitmek bilmeyen sorunlar :D Ancak şu kadarını söyleyeyim fiyat performans aracı diyebilirm. Yol tutuşu bi focus jetta gibi olmasa da gayat güzeldi. Ayrıca kaza anında şoförü koruyan özel bir koruma sisteminin olduğunu da unutmayalım. Seri az yakan bi araçtır. 2014 yılında 120 liralık Gaz ile 780 Km yol yapmıştım. Parçası ucuzdur, ama dayanaksızdır.
  Önerdiğim model 1.6 16V Dinamik

Renault Megane 2 yorumla

Resim yükle

Soru & Cevap

Renault Megane 2 için soru sorulmamış.
Resim yükle

Renault Megane 2 ilanları

Renault Megane 2 için satılık ilanı girilmemiş

Satılık Renault Megane 2 ilanı ver

TL
Resim yükle
Bu sayfa Renault Megane 2 kullananlar tarafından oluşturulan Renault Megane 2 yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. Renault Megane 2 yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? ikinci eli nasıldır? Renault Megane 2 nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Renault Megane 2 kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Renault Megane 2 şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla