Renault Kadjar Yorumları

Renault Kadjar yorumları
Kullanıyorum 2 Beğen 2

Renault Kadjar Yorumları

Bu sayfa Renault Kadjar yorum, Renault Kadjar hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, Renault Kadjar nedir? nasıldır? Renault Kadjar kullanan var mı? 2016 renault kadjar,2017 renault kadjar,2017 kadjar,2018 kadjar,renault kadjar 1.5 dci,kadjar 4x4 alınır mı? Renault Kadjar tavsiye eder misiniz? Renault Kadjar şikayetlerini ve Renault Kadjar sorularına cevaplar içerir.
9 Yorum
 • Dizel otomatik uygun fiyat. Türkiyede tutaak araç. Tasarımı güzel motoru on numara. Şnazıman bildiğimiz sıkıntılı renault çift kavraması...
  tarafından tarihinde
 • Kesinlikle çok başarılı. fiyat performans olarak alınası bir otomobil. aile otomobili olarak kullanılabilir.
  tarafından tarihinde
 • qashqai ile aynı platformu kullanan araba. aynı platformu yeni megan ve yeni renault talisman da kullanıyor.
  tarafından tarihinde
 • Qashqai ile arasında git gel yaptığım araba. Kesinlikle qashqaiden on kat daha konforlu yumuşak üstelik virajlarda da kesinlikle bu yumuşaklık negatif etki yapmıyor gayet de yolu tutuyor. Bu konfor ve yumuşaklığı 19 inçlik jantlarla sunabilmesi de aracın kalitesini gösteriyor. Bozuk stabilize yollar zaten 45 yanak için uygun değil o yüzden bu yollarda yüksek bir konfor beklememek lazım dipnot olarak belirteyim. 130hp lik dizel 6 ileri manuel vitesle iyi gidiyor. Aracın en iyi yönü de zaten 1.6dizel ve 4x4 sistemin birlikte sunulması. Aslında benim aksime dağ bayırla işi olmayanlar önden çekerli versyonlarla otomatik benzinlileri de tercih edebilir hem fiyat da benim aldığım dönemde 70bin civarıydı 1.2 benzinlinin. Tabi dizel 4x4 fiyatı arttırıyor ama yine de başka alternatiflere bakıldığında fiyatı hala avantajlı.Qashqai'ya göre sürüş rahatlığı konfor dışında içi ve bagajı da çok farklı genişlikte bunu da belirteyim.
  tarafından tarihinde
 • Sağ şeride değerse sağ hoparlör sanki bozuk yola girmiş sesi veriyor. Solda aynı tabi:)
  tarafından tarihinde
 • 70den sonra calışıyor çok uykuluyken işe yarıyor
  tarafından tarihinde
 • kesinlikle herkese tavsiye ederim cokrahat ve konforlu ve az yakıyor.
  tarafından tarihinde
 • qashaqinin aynısı farkı yok ama qashqai daha iyi
  tarafından tarihinde
 • renault hiç bir şekilde malının arkasında durmuyor. tek kelimeyle rezalet bir firma. bize satarken neler neler söyleyip de sattılar, aracı 80 e aldım 2. eline bana 60 veriyorlar, satma nedenine gelince benzin benzin benzin. uzak durun.!!
  tarafından tarihinde
 • 1.2benzinli touch modelini kullandım çok yakıyor benzin yetiştiremedim piyasası da Yok bilen de Yok arabayı satana kadar göbeğim çatladı
  isimsiz tarafından on 2017-04-30 tarihinde

Son Kullanıcı Yorumları

Renault Kadjar Kullananlar : sismolog Kocaman
Renault Kadjar Beğenenler : sismolog Kocaman