Land Rover Range Rover Yorumları

Land Rover Range Rover yorumları
Kullanıyorum Beğen 2

Land Rover Range Rover Kullananlar

Bu sayfa Land Rover Range Rover kullananlar tarafından girilen Land Rover Range Rover yorum, Land Rover Range Rover incelemesi, Land Rover Range Rover kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Land Rover Range Rover nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Land Rover Range Rover kullanan var mı? range rover sport,range rover autobiography,range rover 3.0 tdv,2016 range rover alınır mı? Land Rover Range Rover tavsiye eder misiniz? Land Rover Range Rover şikayetleri ve Land Rover Range Rover soruları içerir.
Toplam : 3 Yorum | 0 Soru
 • bu aracı daha önce kullanan var mı?
  bendeüyeyim 2015-10-15 tarihinde yorumladı.
 • Arazide konforu kim ister. Ya da ultra lüks bir araçla kim araziye girer. 750 bin verip müthiş arazi alt yapısnı barındırıp asfaltta süzülürcesine gidebilen bir araç yapmak başarı mıdır saçmalık mı?

  Kullanmadım ama belki de bir çok kişinin bilmediği basit bi kaç bilgi yazayım. Tüm 2015 range sport ve normal range ler tr'ye sadece 3.0 tdi ile geliyor. 3.0tdi sportta sdv normalde tdv adı altında satılıyor. Sportta 306 hp normalde 258 hp güç bu ağırlıkta bir araç için yeterli performansı sağlıyor özellikle sport versiyon 7.2sn lik 0-100 ü ile gayet performanslı. Bu arada tüm modeller 8ileri oto satılıyor. klasik land arazi kabiliyeti aynen korunmuş. Gerçi sporttaki çok dar yanaklı lastikler arazide pek dayanmaz o da ayrı bir paradoks... ama 850mm lik su geçişi kapasitesi gibi hayvani potansiyeli aslında uygun jant lastik kombinasyonuyla bu aracı gereksiz bir biçimde arazide ilerletebilir.

  Sport 600 ila 750 normal versyon da 750 ile 1-1.5 opsionlara göre değişen fiyatlarda.
  elise111s 2015-10-16 tarihinde yorumladı.
 • Araç iyi ama servis sorunları yüzünden almak istemiyorum. Kullananların hepsi servisten sıkıntı çektiklerini yazmış
  isimsiz 2017-09-20 tarihinde yorumladı.

Land Rover Range Rover için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle