Pokemon go

Kullanıyorum Beğen

Pokemon go Yorumları

Bu sayfa pokemon go yorum, pokemon go hakkındaki yorumları incelemeleri, pokemon go kullananlar, değerlendirmeleri pokemon go nedir? nasıldır? pokemon go kullanan var mı? alınır mı? pokemon go tavsiye eder misiniz? pokemon go şikayetlerini ve pokemon go sorularına cevaplar içerir.
2 Yorum
 • vakit olduren bir oyun daha bir sene de boyle oyalanalim.
  isimsiz 10-07-2016 23:41:32
 • Günümüzde popüler olan pokemon mobil oyunu aslında bir çizgi filmdir ve Japon oyun yapımcısı Satoshi Tajiri tarafından yapılan bir oyundur. Bu çizgi filmin konusu " Ash Ketchum, geleceğin büyük eğitmeni olacaktır. 10 yaşına bastığı gün Pokémon'unu alacağı için çok heyecanlıdır. Sabah biraz geç kalır haliyle, koşarak Profesör Oak'ın labaratuarına gider. Profesör Oak Pokémonlar hakkında detaylı bilgiye sahiptir. Adı üstünde, bir profesör. Profesör Oak ona geç kaldığını ve de bütün Pokémonların alındığını söyler. Ama bir Pokémon kalmıştır, Pikachu. Fakat bu Pokémon hiç söz dinlemez, hatta Pokétopu'na bile girmez. Ash ise çaresiz kalmıştır, kabul eder. Dışarı çıktığında rakibi Gary Pokémonunu almış, hatta hava atıyordur. Gary yola çıktığında, Ash kafasına Dünya'nın en büyük eğitmeni olmayı kafasına koymuştur. Gary ise artık onun en büyük rakibidir. Profesör Oak ise ondan bir istekte bulunur, ona Pokédex verir ve Pokedex'i tamamlamasını ister. Ash ise çaresiz kabul eder. "
  Eğer sizde pokemon oyununu oynuyorsanız ve hala pokemon çizgi film serisini izlemediyseniz kaçırmayın derim. Nerede O Eski cizgi filmler.

  Benim hatırladığım ve en beğendiğim Pokemonlar ;

  Bulbasaur : iki tipli Çim/Zehir tipi bir pokemondur. Ulusal Pokédex'te ilk Pokémon ve aynı zamanda Kanto ve Fiero Pokedex'inde de ilk pokémondur. Kanto Bölgesi'nin 3 Başlangıç Pokémon'undan biridir, oyuncu aynı zamanda Charmander ve Squirtle'da oyuncu tarafından seçilebilir.

  Pikachu : Pika türünden çıkmış bir Pokémon'dur. Kolaylıkla fark edilen özellikleri; sarı tüylerinin ve sırtında kahverengi çizgilerinin olmasıdır. Yanaklarındaki kırmızı noktalardan elektrik salınımı yapar.Vücudundaki elektriğin yayımı sayesinde çeşitli saldırılarla genellikle karşısındaki rakibi geçici olarak felç eder.

  Magneton : Magneton gelişim evresinin son aşmasındadır. Aynı Magnemite gibi manyetik güçleri sayesinde havada durur ve düşmanlarını felç edebilir. Ayrıca metalden olması ona zehirlenmeme gibi bazı avantajlar kazandırır.

  Arcanine : Efsanevi olmayan en güçlü ateş pokemonudur. Önceki değişim evresi Growlithe'dir.Ateş taşı kullanılarak evrimleşir.

  Vulpix : Ateş türünde bir tilki pokemonudur. Vulpix, Japon kültüründeki tilki kitsune'den ilham alınarak yaratılmıştır. Bu ateş türünde tilki pokemonun altı kuyruğu bulunur, doğumunda beyaz olan kuyruklar giderek koyulaşır ve büyüdükçe yeni kuyruklara yer açmak için kıvrılırlar. Vulpix, evrimin ilk aşamasıdır, aynı zamanda ilk nesil pokémonlarından biridir. Vulpix Gelişince Ninetales olur.

  Pokemon GO içinde bulamayanlar için : http://fullprogramindirsene.com/pokemon-go-apk-indir-0-29-3-yeni-sorunsuz-resmi-oyun.html
  üye1245 25-10-2016 18:39:24
Etiketler :