Pegasus Havayolları Yorumları

Pegasus Havayolları yorumları
Kullanıyorum Beğen

Pegasus Havayolları Kullananlar

Bu sayfa Pegasus Havayolları kullananlar tarafından girilen Pegasus Havayolları yorum, Pegasus Havayolları incelemesi, Pegasus Havayolları kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Pegasus Havayolları nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Pegasus Havayolları kullanan var mı? alınır mı? Pegasus Havayolları tavsiye eder misiniz? Pegasus Havayolları şikayetleri ve Pegasus Havayolları soruları içerir.

Pegasus Havayolları için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle
 
Toplam : 4 Yorum | 0 Soru
 • zamanında kalkmaya en önem veren havayolu sanırım. çok önemli birşey olmadıkça tam zamanında kalkıyor. inşallah bozulmaz hep böyle devam eder.
  anonim 2011-03-01 tarihinde yorumladı.
 • fazla yer kazanacam diye diz mesafesini iyice abartan firma. yakında sırtımızdan arkadakinin dizi çıkacak. ekonomik olcam diye bu kadar da kaliteyi düşürmeyin.

  Pegasus Havayolları kullanıcı yorumları resim
  ironfist 2015-11-15 tarihinde yorumladı.
 • ne zaman indirim.kampanya yapsa site.kitlenio alamiosn bu devirde.site neden kitlenir ya full hd yayin mi.gosteriosn alt tarafi booking.yapacan
  isimsiz 2016-09-22 tarihinde yorumladı.
 • Asla hata yapmadan bilet alınması gerekir. Ulaşmak bile ücretli...uçak içi ikram sıfır..su 5tl. (0.5lt)sadece sabiha gökçene uçuyor. ..atatürk e çok az uçuş var
  isimsiz 2017-07-12 tarihinde yorumladı.