Paykasa Yorumları

5 puan, 1 Yorum
Kullanıyorum Beğen

Paykasa Kullananlar

Bu sayfa Paykasa kullananlar tarafından girilen Paykasa yorum, Paykasa incelemesi, Paykasa kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Paykasa nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Paykasa kullanan var mı? alınır mı? Paykasa tavsiye eder misiniz? Paykasa şikayetleri ve Paykasa soruları içerir.
Toplam : 1 Yorum | 0 Soru
  • paykasa, bir kredi kartının sahip olabildiği tüm teknik özelliklere sahip olan, 16 haneli ve sayılardan oluşan, tek kullanımlık ve ön ödemeli kart yapısı ile üretilen bir kart olarak piyasaya sunulmuştur. bir zamanlar kontör olarak kullanılan kartlara çok benzeyen paykasa, internet üzerinden herhangi bir banka bilginizin güvenliğini riske atmadan, alışveriş yapmanızı sağlayan sistemlerdir.

    paykasa satın al

    paykasa kart sistemleri ile dileğiniz yerden, dilediğiniz ürünü alabilir ve ödemelerinizi aynı kredi kartınızı kullanır gibi kullanabilirsiniz. fakat ön ödemeli kart sistemleri, tek seferlik bir kullanıma sahip olduğu için herhangi bir güvenlik sorununa sebep olmadan, sizlerin internet üzerinden online mağazalardan işlem yapabilmenizi sağlamaktadır. paykasa kart sistemleri, aynı zamanda bankaların aldığı komisyonları da almadığı için oldukça karlı bir ödeme yöntemidir. paykasa satın alma işlemlerinizi paykasa48.com üzerinden yapabilirsiniz.

    Link
    üye1878 2018-10-28 tarihinde yorumladı.

Paykasa için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle