Passat mı superb mi Yorumları

passat mı superb mi yorumları
Kullanıyorum Beğen

Passat mı superb mi Kullananlar

Bu sayfa passat mı superb mi kullananlar tarafından girilen passat mı superb mi yorum, passat mı superb mi incelemesi, passat mı superb mi kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, passat mı superb mi nedir? nasıldır? özellikleri nedir? passat mı superb mi kullanan var mı? superb passat karşılaştırması,passat yerine superb,superb mi passat mı?en iyi d segmenti alınır mı? passat mı superb mi tavsiye eder misiniz? passat mı superb mi şikayetleri ve passat mı superb mi soruları içerir.
Toplam : 4 Yorum | 0 Soru
 • şirket için filo kiralayacağız ikisi arasında kaldık. sizce hangisi daha mantıklı bir seçim olur yıllık 30bin km limitli kullanacağız.
  beyimbilir 2016-05-22 tarihinde yorumladı.
 • ikisi de değil
  ironfist 2016-09-04 tarihinde cevapladı
 • Siz daha iyi bilirsiniz ama bu tarz seçimlerde şirket politikası da önemli. Yani VW nin genel iyi imajı avantaj olabilir. Ama son döenmde yaşadığı emisyon krizi sorun olabilir mesela çevre ile igligi bir firmasınızdır o zaman superb uygun.

  İki araç da birbirine yakın araçlar. İşçilik mazleme kaliteleri dizellerin güç rezervleri vs... yakın araçlar. Yapılan testlerde Superb genelde 1.geldi ve açıkcası benim de izlenimlerim Superb'den yana. Passatın bana göre tek artısı gerçekten çok başarılı yol tutuşu. Onun dılındaki her alanda özellikle de iç mekan genişliklerinde Superb önde.
  anonim 2016-05-25 tarihinde yorumladı.
 • smoothcontrol 2016-06-01 tarihinde yorumladı.
 • Skoda zaten vw nin. Ben Almanya'da yaşıyorum ve vw kullanicisiyim. Bu gas skandalından sonra arabamı servise çağırdılar yaptıkları işlemden sonra aracın yakıt tüketimi neredeyse 2 litre arttı tavsiye etmiyorum vw yi
  isimsiz 2017-04-18 tarihinde yorumladı.

Passat mı superb mi için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle