Papa johns

Kullanıyorum Beğen

Papa johns Yorumları

Bu sayfa papa johns yorum, papa johns hakkındaki yorumları incelemeleri, papa johns kullananlar, değerlendirmeleri papa johns nedir? nasıldır? papa johns kullanan var mı? alınır mı? papa johns tavsiye eder misiniz? papa johns şikayetlerini ve papa johns sorularına cevaplar içerir.
1 Yorum
  • Papa John's Türkiye Genel Müdürü Duygu Sezercan "HER DAMAK TADINA UYGUN PİZZA, PAPA JOHN’S DA…"
    1983 yılında Amerika’nın Kentucky Eyaletinde John Schnatter tarafından daha iyi malzeme ile daha iyi pizza yapılabilmek amacı ile kurulan Papa John’s Pizza Restoranları bugün 34’ü aşkın ülkede 4.000 restoranı ile hizmet vermektedir. Papa John’s Pizza Amerika’da son 13 yıldır Müşteri Memnuniyeti ödülünü rakiplerine kaptırmaksızın çalışmalarına devam etmektedir. Amerika’nın en hızlı büyüyen 1. Pizzacısıdır. Kurulduğu ilk günden itibaren “Daha İyi Malzeme, Daha İyi Pizza” Sloganıyla hareket eden Papa John’s, restoranlarında farklı menü alternatifleri ile vazgeçilmezlerinizden olacak… Papa John’s Pizza 2008 yılında Türkiye pazarına girmiş İstanbul’da 26 toplam da 31 restoran sayısına ulaşarak pizza severlerin tercih ettiği marka konumuna yükselmiştir.
    Papa John’s Farkı…
    2008 yılında Türk tüketicisinin beğenisine sunulan Papa John’s Pizza farkı yüksek proteinli un ve filtrelenmiş su ile hamurun hazırlanması ile başlar. İç malzemeler 0 taze hamur, mozzarella peyniri, enfes ve tamamen doğal domates sosu, ve damak tadınıza uygun seçeceğiniz taze malzemeler ile hazırlanır. Papa John’s pizzalarında asla dondurulmuş veya kızartılmış malzeme kullanılmaz. Pizza kenarları kabarık ve lezzetlidir. Her pizzanın yanında servis edilen özel sarımsak sosu pizza kenarları ile mükemmel bir lezzet oluşturur. Küçük, orta ve büyük olarak hazırlanan pizzalar ve atıştırmalıklar dilerseniz bir telefonla evinizde. İstanbul, Ankara, İzmir, İzmit ve Antalya’daki Papa John’s Pizza restoranlarında keyifle tadabilirsiniz.
    üye1367 03-12-2016 16:18:35
Etiketler :