Opel mokka Yorumları

5 puan, 8 Yorum
opel mokka yorumları
Kullanıyorum 2 Beğen 3

Opel mokka Kullananlar

Bu sayfa opel mokka kullananlar tarafından girilen opel mokka yorum, opel mokka incelemesi, opel mokka kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, opel mokka nedir? nasıldır? özellikleri nedir? opel mokka kullanan var mı? 2016 opel mokka,2017 opel mokka x,opel mokka 1.6 cdti,opel mokka dizel otomatik alınır mı? opel mokka tavsiye eder misiniz? opel mokka şikayetleri ve opel mokka soruları içerir.

Opel mokka için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle
 
Toplam : 8 Yorum | 0 Soru
 • Opel Türkiye'nin 4x4 SUV modeli
  ironfist 2014-09-29 tarihinde yorumladı.
 • papa 2014-10-20 tarihinde yorumladı.
 • Opel Mokka 1.6 cdti at6 Kullandığım en ekonomik suv. hem 4*4 olup sadece 6 litre ortalama yakalayabildiğim tek suv hatta dizel focus otomatiğim bile 7 litre civarı yakıyordu. Mokka genel olarak bakıldığında alıcısının memnun edecek bir araç sürüşü sessiz tok hissi olması güzel çukurları çok iyi geçiyor, sessiz sedasız gidiyor. Motoru 1.6 dizeller içinde en güçlüsü 136 beygir gücünde. Şanzımanı sonradan devşirme manuelden otomatik yapılanlar gibi değil. Hiç sarsmıyor hissettirmeden vites geçişi yapıyor. 6 ileri tam otomatik vites ve yokuşta geri kaçırmayan güven veren bir vites sistemi. Kesnilikle kullanıdığım en iyi araç eşe dosta gönül rahatlığıyla tavsiye ettiğim bir suv.
  Swerve 2016-10-13 tarihinde yorumladı.
 • Mokka süspansyonu içeri fazla ses alıyordu 0 bir opelde beklemiyordum. Onun dışında içi malzemeleri donanımına göre iyi fiyatlı bir suv.
  ndede 2016-12-12 tarihinde yorumladı.
 • Ön koltuk alanı çok rahat. Görüş açıları normal bir araca göre çok iyi ve koltuklar hem geniş, hem yüksek.
  mudur_19_81 2017-01-10 tarihinde yorumladı.
 • Süspansiyon ve şasi ayarları gergince, motorun (1.4T) devir çevirme karakteri ve sesi gayet güzel, yakıt tüketimi kullanıma bağlı olarak şehir içi 7-14 litre arası , şehir dışı da 5-9 arası (verdiğim değerler en sakin ve en azgın kullanım değerleri için) , iç mekanı geniş, malzeme kalitesi yeterli fakat arka koltukta seyahatler çok sartıntılı ve insanı rahatsız eden, başını ağrıtan bir boğukluğu var.
  isimsiz 2017-07-02 tarihinde yorumladı.
 • yerden yüksekliği fazla olmamasına rağmen oturuş pozisyonu neredeyse land rover discovery kadar yükselebiliyor. viraj performansı fazlasıyla yeterli fakat hem virajda hem de hızlanırken 1450kg'lık kütlesini fazlasıyla hissettiriyor. otomatik şanzımanın güç verimi manuele kıyasla bariz daha düşük fakat neredeyse dsg gibi vites yükseltebiliyor, manuel şanzımanı da kullanmak gayet kolay. kardaki performansı da özellikle cooper çivili lastiklerle ve esp aktif iken tek kelimeyle 'İnanılmaz'.
  isimsiz 2017-07-02 tarihinde cevapladı
 • Sonuç; Her ne kadar anşamsız bir arabaymış gibi görünsede çok fazla şeyi doğru yapabilen fakat şasi ve süspansiyonların sportif yönü bir aile aracına göre biraz abartılmış bir otomobil. EuroNCAP sonuçları da pastanın üstündeki çilek gibi :))
  isimsiz 2017-07-02 tarihinde cevapladı
 • Nedense opel harici araçlar ilgimi çekmiyor (mercedes,Bmw,audi,Volvo bunlar hariç tabi) fordların dışı güzel ancak içi oyuncak araba gibi Vw haddinden pahalı opel sanki biraz daha halkçı gibi.
  üye1692 2018-02-12 tarihinde yorumladı.
 • Motor çok iyi.performans harika.yakıt 90 sabitleyicide 4 lt.şehir içi 5.5 lt.parkı kolay. Fiyatına göre çok iyi.içi çok geniş.servis ucuz 650 tl.problemsiz bir araç.
  isimsiz 2018-06-11 tarihinde yorumladı.