Opel Meriva

Opel Meriva yorum, Opel Meriva kullananlar
  • Herhalde 2 defa meriva b aracı alan sayılı meriva tutkunlarından biriyimdir. Araba bir astraya (astra j) göre daha geniş iç hacmi ve ondan kalır yanı olmayan kalite algısı ve performans değerleri olarak tatmin edici ayrıca yol tutuş özellikleri olarak hb yakın sürüş karakteri ile gayet alınası bir otomobil. Yakıt olarakta benzinli astraya yakın değerler sunmaktadır. İkinci el biraz zayıf ama az paraya bol donanım ve kalite algısı yüksek bir arabadır kendisi. Ayrıca yaklaşık 4 yıllık meriva maceralarımdada kendisi pek servis yüzü görmeden rutin bakımları dışında beni üzmemiştir.
  • Evet yol tututşu özellikle hızlı virajlarda şaşırtıcı derece iyi. aralıksız 600km seyehat etmiştim fena değil sadece bagajı daha derin olsa iyi olurdu. Büyük bir kazanı sığdıramamıştık. arka koltuğu yatırıp gidebildik.
    yak_up 25-11-2016
Etiketler : otomobil opel mpv

Opel Meriva Kullananlar

Listene Ekle

Kullandıklarıma Ekle
Beğen

Opel Meriva Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Opel Meriva yorum, Opel Meriva hakkındaki görüşleri incelemeleri, Opel Meriva kullananların fikirlerini Opel Meriva nedir? nasıldır? Opel Meriva kullanan var mı? alınır mı? sorularına cevaplar içerir.