Opel Meriva Yorumları

Opel Meriva yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen

Opel Meriva Yorumları

Bu sayfa Opel Meriva yorum, Opel Meriva hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Opel Meriva nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Opel Meriva kullanan var mı? alınır mı? Opel Meriva tavsiye eder misiniz? Opel Meriva şikayetlerini ve Opel Meriva sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 1 Yorum | 0 Soru
  • Herhalde 2 defa meriva b aracı alan sayılı meriva tutkunlarından biriyimdir. Araba bir astraya (astra j) göre daha geniş iç hacmi ve ondan kalır yanı olmayan kalite algısı ve performans değerleri olarak tatmin edici ayrıca yol tutuş özellikleri olarak hb yakın sürüş karakteri ile gayet alınası bir otomobil. Yakıt olarakta benzinli astraya yakın değerler sunmaktadır. İkinci el biraz zayıf ama az paraya bol donanım ve kalite algısı yüksek bir arabadır kendisi. Ayrıca yaklaşık 4 yıllık meriva maceralarımdada kendisi pek servis yüzü görmeden rutin bakımları dışında beni üzmemiştir.
    tarihinde yorumladı.
  • Evet yol tututşu özellikle hızlı virajlarda şaşırtıcı derece iyi. aralıksız 600km seyehat etmiştim fena değil sadece bagajı daha derin olsa iyi olurdu. Büyük bir kazanı sığdıramamıştık. arka koltuğu yatırıp gidebildik.
    yak_up 2016-11-25 tarihinde cevapladı