Opel Astra J yorumları

Opel Astra J yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
  • incognito 02-09-2016
    Fiyat performans olarak iyi bir araba olduğunu önden söyleyebilirim. Bariz bir eksisi olarak rakiplerinden ağır olduğu için olsa gerek özellikle düşük devirlerde biraz cansız hızlanma olarak doğal olarak rampalarda mesela, 5. viteste devir 2500'ün altındaysa(tabi rampasına göre değişir 2000rpm'de de banamısın demez eğim düşükse) bayılabiliyor. Bende sedan kasa var. Onun dışında yol tutuşunu gayet iyi buldum. Aerodinamik olarak gayet iyi olduğu otoritelerce söylenir. Güvenlik açısından eurocap puanları yüksek yetişkin güvenliği 94, çocuk 86, yaya 65, güvenlik donanımı 70 küsür diye hatırlıyorum. General Motor'un son nesil ecotec motoru dayanıklı diye bilinir. İç hacmi geniş, bagaj biraz daha geniş olabilirdi(420 Litre). Uzun yolda yormadı, genel olarak arabadan memnunum. Ama performans arabası değil tabi, bunun için %20 daha para bayılıp Turbo 140 Hp, 320 N.m'liği almanız mantıklı olabilir. Tüketim olarak mantıklı gelmese de, rakipleri Focus, Jetta gibi arabaların en boşunu almak yerine 3-5 verip Turbolusu alınabiliyor. Tercih, zevk meselesi tabi.
    • incognito • 02-09-2016
      Yorumuma ilave yapamadığım için ilaveyi kendi yorumuma cevap atarak yapıyorum: yukarda yorum yaptığım araba, Opel Astra Sedan Edition Plus 2016.
    • alion • 01-12-2016
      Merhaba tuple uyumu nasil bu aracin.55bine sedan c segmentine gore cok ekonomik geldi. Bi kronik sorunu varmi diye soracaktim
  • elise111s 02-09-2016

    Opel Astra J 2016 kullanıcı yorumları resim
    • incognito • 14-05-2017
      Bir araba alacağım ama hangisi karar veremedim... Astra j ?
  • incognito 14-06-2017
    Anlatılmaz yaşanır,yere güvenle ağır bir şekilde basıyorsan,virajlar seni etkilemiyorsa,düzde 130'a sabitlediğin araç,rampalari vltes değiştirmeden çıkıyorsa,banamisin demiyorsa,136 bg 320 tork bir astradasın demektir.
  • incognito 21-06-2017
    Yaklaşık 2 senedir 1.4T cosmo donanım sedan Astra kullanıyorum. Aracın hem düz yok hem de rampa performansından çok memnunum. Sürekli sol şeritten gidebilecek bir araba. Yakıt tüketimi en çok eleştirilen yönü. Özellikle rampa çıkışlarda anlık yakıt harcamasına bakmak moralimi bozuyor. Kabin içerisinde malzeme kalitesi başarılı, bu biraz da cosmo olmasından. A sütunundaki kelebek camları çok ciddi bir ölü alana sebep oluyor. Bence bu kasanın en büyük sorunu bu. Astra k sedan çıkmayacak gibi bir söylenti var. Çıkarsa tercihim yine Astra olur

Opel Astra J yorumla

Resim yükle

Soru & Cevap

Opel Astra J için soru sorulmamış.
Resim yükle

Opel Astra J ilanları

Opel Astra J için satılık ilanı girilmemiş

Satılık Opel Astra J ilanı ver

TL
Resim yükle
Bu sayfa Opel Astra J kullananlar tarafından oluşturulan Opel Astra J yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. Opel Astra J yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? ikinci eli nasıldır? Opel Astra J nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Opel Astra J kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Opel Astra J şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla