Opel Astra H

Opel Astra H yorum, Opel Astra H yorumları
Kullanıyorum Beğen

Opel Astra H Yorumları

Bu sayfa Opel Astra H yorum, Opel Astra H hakkındaki yorumları incelemeleri, Opel Astra H kullananlar, değerlendirmeleri Opel Astra H nedir? nasıldır? Opel Astra H kullanan var mı? alınır mı? Opel Astra H tavsiye eder misiniz? Opel Astra H şikayetlerini ve Opel Astra H sorularına cevaplar içerir.
1 Yorum
  • SA.1.6 twinportu 115hp lik modeli 2 yıl kullandım yeni sattım, gerçek bir alman kalitesi var. içeri hiç motor sesi almıyor. çekişi çok iyi yakıt normal. şehiriçi sert kullanımda 12 gördürüyor.uzun yolda 6 litre tüketimi var. içerisi malzemesi golften aşağı değil focustan ve diğer benzer araçlardan üstün.Virajlarda da çok güvenli vede keyifli bir otomobil. Sert ama yormayan bir amortisör sistemi var. Aynısının otomatiği bir arkadaşımda var o da aracından çok memnun. ben astrayı herkese tavsiye ederim.
    isimsiz 02-08-2017 11:14:16
  • Virajları çok iyi değil hantal üstelik direksyon aşırı yumuşak. Focusla yol tutuş kıyaslanacak gibi değil. Astranın yana yatmaktan ve sürekli kafadan kaydığı tüm virajlarda Focus zorlanmadan rahatça dönüyor.İkisini de kullandım arada kalite ve iç mekan olarak birbirine çok üstünlük yok ama diğer tüm konularda Focus 2-3 basamak üst sınıf.
    isimsiz 24-08-2017 23:38:13
Etiketler : Otomobil Opel C segmenti