Opel Astra H yorumları

Opel Astra H yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
  • incognito 02-08-2017
    SA.1.6 twinportu 115hp lik modeli 2 yıl kullandım yeni sattım, gerçek bir alman kalitesi var. içeri hiç motor sesi almıyor. çekişi çok iyi yakıt normal. şehiriçi sert kullanımda 12 gördürüyor.uzun yolda 6 litre tüketimi var. içerisi malzemesi golften aşağı değil focustan ve diğer benzer araçlardan üstün.Virajlarda da çok güvenli vede keyifli bir otomobil. Sert ama yormayan bir amortisör sistemi var. Aynısının otomatiği bir arkadaşımda var o da aracından çok memnun. ben astrayı herkese tavsiye ederim.
    • incognito • 24-08-2017
      Virajları çok iyi değil hantal üstelik direksyon aşırı yumuşak. Focusla yol tutuş kıyaslanacak gibi değil. Astranın yana yatmaktan ve sürekli kafadan kaydığı tüm virajlarda Focus zorlanmadan rahatça dönüyor.İkisini de kullandım arada kalite ve iç mekan olarak birbirine çok üstünlük yok ama diğer tüm konularda Focus 2-3 basamak üst sınıf.

Opel Astra H yorumla

Resim yükle

Soru & Cevap

Opel Astra H için soru sorulmamış.
Resim yükle

Opel Astra H ilanları

Opel Astra H için satılık ilanı girilmemiş

Satılık Opel Astra H ilanı ver

TL
Resim yükle
Bu sayfa Opel Astra H kullananlar tarafından oluşturulan Opel Astra H yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. Opel Astra H yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? ikinci eli nasıldır? Opel Astra H nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Opel Astra H kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Opel Astra H şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla