Onur Air Yorumları

Onur Air yorumları
Kullanıyorum 3 Beğen 3

Onur Air Yorumları

Bu sayfa Onur Air yorum, Onur Air hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Onur Air nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Onur Air kullanan var mı? alınır mı? Onur Air tavsiye eder misiniz? Onur Air şikayetlerini ve Onur Air sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 3 Yorum | 0 Soru
  • Keşke hiç koltuk koymasaydınız da biz bağdaş kurup yere otursaydık dedirten hava yolu.. 1.5 saatte bütün eklemlerim kitlendi sayesinde! Gidin azıcık paraya kıyın ve makul bir koltuk arası mesafesi olan bir hava yoluyla uçun.
    tarihinde yorumladı.
  • İzmir dönüşü Atatürk Havalimanı' nda pistte bir türlü yer bulamadığı için onurair teknik bakım binasının önüne parketmek zorunda kalmıştı. Tabi bu parketme bize asır gibi gelmişti. Bana ilgisiz ve bakımsız bir havayolu gibi geldi.
    tarihinde yorumladı.
  • dönem dönem çok ucuz diye mutlu olduğunuz ama içerde konfordan zerre haz duymadığınız ilginç bir havayolu. Eminim hosteslerin oturduğu koltuklar daha rahattır. Açıkcası kokpitte pilotların bile sıkışık oturduğunu düşünmekteyim. Ve evet çok fazla rötar yapıyor seferler.
    tarihinde yorumladı.