Nokia lumia 920

Kullanıyorum 1 Beğen 1

Nokia lumia 920 Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa nokia lumia 920 yorum, nokia lumia 920 hakkındaki yorumları incelemeleri, nokia lumia 920 kullananların fikirlerini nokia lumia 920 nedir? nasıldır? nokia lumia 920 kullanan var mı? alınır mı? nokia lumia 920 tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
4 Yorum
  • bu ürünü kullanan varsa yorumlarını bekliyoruz, piyasadaki samsung htc ve tabiki apple ile başaçıkabilecek mi yoksa durdurulamaz çöküşü devam edecek mi??
  • ilk izlenimler, \n\nartıları\nparlak ekran (600 nit) ,\nçok hassas dokunmatik ekran (öyleki hassiyeti azaltma seçeneği var).\nwindows 8 in hızlı yazılımı \nfiziksel donanım olarak sunulan görüntü sabitleme özelliği olan, f 2.0 değerine sahip harika kamerası var.\ndiğer windows phone larda olmayan nokiaya ait yazılımlar (bilen göz, mix radio vs)\nkablosuz sarj \nrenk seçenekleri\n\neksileri\nrakiplerine göre kalın ve ağır \nwindows 8 oldukça yeni bir platform dolayısyla rakiplerine göre uygulama sayısı oldukça az.\n\nsonuç olarak gerek ekran kalitesi, fotoğraf kalitesi, yazılımları (navigasyon uygulaması oldukça hızlı ve kaliteli) oldukça memnunum.\n\n
  • bence nokia hala kendini kurtarabilir
  • Nokia eskilerin markasından olmasına rağmen bana ölü gibi geliyor. Yani kime sorsam Nokia yı kullanmak için bir kullanım kılavuzu olması gerektiğini söylüyor. en basiti showroom da telefonu incelerken bile ne yaptığınızı pek anlamıyorsunuz. Bence çok karışık ve telefon sürekli donuyor. Tasarım açısından gayet güzel, renkleri de fena değil ama içi gereksiz karmaşık.