Nissan Skystar Yorumları

1
1 Yorum
Nissan Skystar yorumları
Kullanıyorum Beğen Satıyorum

Nissan Skystar için sen kaç puan verirsin? neden?

Nissan Skystar Kullananlar

Bu sayfa Nissan Skystar kullananlar tarafından girilen Nissan Skystar yorum, incelemesi, tavsiyeleri Nissan Skystar kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Nissan Skystar yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? Nissan Skystar nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Nissan Skystar kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Nissan Skystar şikayetlerini ve sorularını içerir.

Nissan Skystar Kullanıcı Yorumları

  • incognito • 02-08-2017
    2673 203 1298
    Bağ bahçe kullanımı yoksa büyük araç olsun havam olsun diye alınacak araç değil. İçine binince sanki x-trail'e binmiş gibi hissettirir. Yani nissan bayine gidip içine binince bi şey zannedersiniz kanmayın. Bozuk yolda bi sürün arka koltuklarına bi geçin.....

    Arka koltuklar dar ve dik kesinlikle uzun yol yapılmaz. 1 ton yük taşıyabilecek yapıda olsun diye arkası makaslı yay olduğundan sürekli zıplar seker. dizelin yüksek torkuyla beraber sürekli arka patinaj ve kayma tedirginliği yaşatıyor. Biz arka çamurluklara kum torbaları koyup kullanıyorduk. Sekme azalıyor virajlarda güven veriyordu. Transit connect falanda çoğu zaman benzer işleri çok daha konforlu yapabilir. Yani bagaja kütükler koyup dağ bahçede kullanılmayacaksa gerek yok uzak durun.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla