Nissan Qashqai 2.Nesil

Nissan Qashqai 2.Nesil yorum, Nissan Qashqai 2.Nesil kullanıcı yorumları
Kullanıyorum 2 Beğen

Nissan Qashqai 2.Nesil Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Nissan Qashqai 2.Nesil yorum, Nissan Qashqai 2.Nesil hakkındaki yorumları incelemeleri, Nissan Qashqai 2.Nesil kullananların fikirlerini Nissan Qashqai 2.Nesil nedir? nasıldır? Nissan Qashqai 2.Nesil kullanan var mı? qashqai,qq,quasqai,kaşkay,quasqai,qhasqay,kashqai alınır mı? Nissan Qashqai 2.Nesil tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
5 Yorum
  • gelenek devam ediyor
  • ön konsol sonunda birşeye benzemiş. 1.6dci modeli yakıt tüketimi gayet ekonomik kendi sınıfına göre. alt donanımlı modelleri pek tercih etmeyin cidden bomboş geliyor ozaman araba.
  • Kadjarla arasında gidip gldim ama sırf yol tutuşu güven deriyor ve de sürüşü keyfli diye bunu tercih ettim. Kadjar buna göre yumuşak kaçıyor daha yaylanıyor. Tercih meselesi. Bi de bundan azcık daha az yakıyor. İkisnin de dizeli için konuşuyorum bu arada.
  • 1.6 dCi çok güçlü yol tutuşu ve süspansiyon ları tam olmasi gerektiği gibi güçlü agresif bir yıl dır kullanıyor um memnun um ancak içi biraz daha geniş olmalıy dı cam tavan içeriye ferah bir hava katıyor 17 jant li olanını tavsiye ederim 19 jant konforu düşürüyor
  • super bi araba herkese tawsiye ederim
  • süper mi? Sıfır alınan bir araç 5 kere turbo arızası çıkardı. Araç bir arkadaşımın. Aslında turbo sağlam ama borularının sanırım, kaputa yakın kısmı aşırı sıcaktan deforme olup her seferinde serviste yenilendi. Her seferinde de arıza tekrarlandı. Şimdi sırf bu yüzden aracı satıp sıfır c200d alıyor. Aslında motor olarak aynı olsa da aynı sorun olmayacaktır. Çünkü sorun tam olarak turbo değil işçilik ya da tasarım sorunu...
    muysal 20-11-2016
Etiketler : nissan suv otomobil japon