Nissan Pulsar

(1)
Nissan Pulsar yorum, Nissan Pulsar yorumları
Kullanıyorum Beğen 1

Nissan Pulsar Yorumları

Bu sayfa Nissan Pulsar yorum, Nissan Pulsar hakkındaki yorumları incelemeleri, Nissan Pulsar kullananlar, değerlendirmeleri Nissan Pulsar nedir? nasıldır? Nissan Pulsar kullanan var mı? 2017 nissan pulsar,2018 nissan pulsar,nissan pulsar 1.5 dci,nissan pulsar 1.2 xtronic alınır mı? Nissan Pulsar tavsiye eder misiniz? Nissan Pulsar şikayetlerini ve Nissan Pulsar sorularına cevaplar içerir.
  • selamlar herkese, bende nissan markasının sağlamlığına güvenerek pulsar almayı düşünüyorum fakat okuduğum yorumlar kafamı baya karıştırdı.Bazı kullanıcılar 11-13 lt arası tüketim diye yazmış bazıları daha makul düzeyde. Kullanmadan kullanmaya elbet fark eder ama 11-13 lt arası aşırı fazla.Rodaj süresi tamamlandığı yakıt oranları normallere düştümü?Yorumlarınızı rica ederim
    isimsiz 10-01-2018 19:54:15
  • Bende 1.2 x-tronic n-tec var.Aracı 1 yıldır her türlü yolda ve koşulda kullandım. Şuan 16 bin km de. Karma tuketimim 6 .1 litre.Sehir içi 5-7 litre arası değişiyor. İstanbuldan İzmite 4 litre ortalama ile gittim. Eski micramda 5 in altına dusememistim. İstanbul İzmir arası ve İzmit Ankara arası ortalama 5 litre yaktım. Hız 100-120 arası. Araç kendisi fazla tasarruflu değil. Sana bağlı. Gaz ve fren pedalıni düzgün kullanmazsanız biraz fazla yakar. Full donanım araç oldukça kaliteli bı işçiliği var bu fiyata göre. Ve her arazide konforluydu. Hele ki iki gün egeaya binmek zorunda kalmıştım. Ona kıyasla uçak gibi:) Eksileri neler? Elektiriksiz bagaj ve desteksiz duramayan kaput ,Arka yolcu havalandırması yok. Koltuk ısıtma soğutma yok. Geri kalan tüm özellikleri fiyatına gore gayet iyi. Arka tarafta diz mesafesi harika. Son olarak binen çoğu kişi elektirikli mı diye sordu. Gayet sessiz bir araç. Bir arkadaş ses var demişti. Muhtemelen hatalı uretimdir. Araç mükemmel mı? Tabi ki hayır. Ama bu fiyata da böylesi yok maalesef. Eğer kusursuzluk istiyorsak bı 100 bin daha verip premium alicaz:)
    isimsiz 19-01-2018 11:48:59
Nissan Pulsar Beğenenler : ironfist