Nikon COOLPIX P530 Yorumları

Nikon COOLPIX P530 yorumları
Kullanıyorum Beğen

Nikon COOLPIX P530 Yorumları

Bu sayfa Nikon COOLPIX P530 yorum, Nikon COOLPIX P530 hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Nikon COOLPIX P530 nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Nikon COOLPIX P530 kullanan var mı? alınır mı? Nikon COOLPIX P530 tavsiye eder misiniz? Nikon COOLPIX P530 şikayetlerini ve Nikon COOLPIX P530 sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 1 Yorum | 0 Soru
  • Nikon p530 hakkında bilgi verebilecek kimse yokmu merak ettiğim bişey var pikleme nedir bide hava karardığında çektiğim objeyi net olarak hangi modda çekmem gerek
    tarihinde yorumladı.
  • Pikleme ne demek bilmiyorum. Belki de yeni nesil makinalardaki fotoğrafa konum ekleme ayarıdır.

    Karanlıkta diyaframı (Makinanın göz bebeği diyebiliriz) en açık pozisyona getirmeniz gerekecek.Böylece sensöre daha fazla ışık alıp perdesini daha hızlı sürede açıp kapayarak bulanıklığı önleyebilecektir. (Makina üzerinden seçilen A modunda diyaframı en küçük rakamsal değere 1.8 gibi getirip diyaframı açacağız) Tabi bu alan derinliğini kısıtlayacak.Yani odakladığı alan daralacak. Portre için iyi ama makro çekimlerde dezavantaj olabilir. İsoyu yani sensör zorlamasını makina olabildiğince yükseltecektir zaten ama yüksek iso bulanıklığı azaltmada yardımcı olmasına rağmen görüntü kalitesini düşürecektir.
    elise111s 2018-01-04 tarihinde cevapladı