Mysoline

Kullanıyorum Beğen

Mysoline Yorumları

Bu sayfa Mysoline yorum, Mysoline hakkındaki yorumları incelemeleri, Mysoline kullananlar, değerlendirmeleri Mysoline nedir? nasıldır? Mysoline kullanan var mı? alınır mı? Mysoline tavsiye eder misiniz? Mysoline şikayetlerini ve Mysoline sorularına cevaplar içerir.
2 Yorum
 • ESANSİYEL TREMÖR HASTALARINA VERİLEN BİR İLAÇ.BAŞLANGIÇTA 1/4 ÇEYREK OLARAK ALINMAYA BAŞLANIR..BAŞ DÖNMESİ,SERSEMLİK,DÜŞÜNEMEME ETRAFA DUYARSIZLAŞMA GİBİ YAN ETKİLERİ VAR.TEK İYİ TARAFI İNSANI KUŞ GİBİ YAPIYOR.ELLER KOLLLAR ÇOK HAFİFLİYOR.AĞIR EŞYALARI BİLE KALDIRDIĞIM DA KOLLARIM ELLERİM HİÇ TİTREMİYOR.AMA BELLİ BİR MÜDDET SONRA DA İLAÇ ETKİLERİNİ KAYBEDİYOR.VUCUT BU İLACA YAKLAŞIK 12 AY GİBİ BİR SÜREDE ALIŞIYOR ARTIK İLAÇ DA BİR ETKİSİNİ GÖSTERMİYOR.
  isimsiz 08-05-2018 12:27:38
 • ben de kullandım dediğiniz gibi bu ilacı (e.tremör için)vucut belli bir süre sonra alışıyor bu ilaca ve en başa dönüyor sunuz.BU EL TİTREMESİ ÇOK KÖTÜ TOPLUM TARAFINDAN FAZLA BİLİNE BİR HASTALIK DEĞİL VE DERDİNİZİ KİMSEYE ANLATAMIYORSUNUZ.ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN.
  isimsiz 08-05-2018 12:37:18
 • DİDERAL + MYSOLİNE EL TİTREMİSİ ÇÖZÜYOR.AMA GEÇİCİ BİR SÜRELİĞİNE.DİDERALİ GÜNDE 6 ADET DOKTORLAR ÖNEREBİLİYOR.MYSOLİNE İSE YETİŞKİNLER DE EN FAZLA 3 ADET KULLANILIYOR.ESANSİYEL TREMÖR TEDAVİSİN DE KULLANILACAK BAŞKA ALTERNATİFLERİ YOKMUŞ BU İLAÇLARIN.
  isimsiz 08-05-2018 12:32:16
 • BU İLACI İLK İÇTİĞİNİZ DE YAKLAŞIK 2-3 GÜN YATAKTAN KALKAMAYABİLİRSİNİZ.SÜREKLİ UYKU HALİ VERİYOR İNSANA.AMA KORKMAYIN ÖLMEZSİNİZ.İÇİNDE AZ MİKTARDA UYUŞTURUCU MADDE BULUNDUĞUNDAN REÇETESİZ ALMANIZ BİR HAYLİ ZOR BU İLACI.
  isimsiz 08-05-2018 12:43:36
Etiketler : Ilaç Sinir Sistemi