MNG Kargo

MNG Kargo yorum, MNG Kargo kullananlar
 • geçen hizlial.com dan bir sipariş verdim , mng kargoya vermişler, mng kargo numaramda var. 2 gün bekledim ne gelen var ne giden. kapıda bir kağıtta yok. en sonunda aradım.
  bir kadın açtı kakarakikiri sürekli gülüyor (ordaki çalışanlarla kaynatıyor) beni 2 dakka telefonda beklettikten sonra.
  arkadaşlar gitmiş o adreste oturmadığınız anlaşıldığında geri dönmüşler??????????????????????
  nası yani dedim , arkadaşlar birine adınızı sormuş tanımayınca kağıtta bırakmadan dönmüşler dedi.
  sinirlendim, kaçta kapatıyorsunuz mecbur almaya gelicem dedim 1 saate kadar kapatırız herhalde dedi (sanki bakkal işletiolar).
  anlayacağınız kargo taşımacılıkta bir daha mng yle zor çalışırım.
 • mng kargo kadar rezil bir kargo ile çalışmadım. kırık dökük malzeme teslim edip sonra iadesi için 3 ay bekletip sonra iade etmeyen tek kargo. hakkımı helal etmiyorum
  28-02-2011
 • katılıyorum internet üzerinden sipariş ettiğim telefonu 3 kez arayıp adres tarifi yapmama rağmen getirmediler ki telefondada hiç net bilgi alamadım çok ilgisiz ve kalitesiz elemanları var hadi dedim şubeden alıyım bulamadılar saatlerce aradılar sonunda - benimde içeriyi görebildiğimin farkında değillermi ne - müdür masasının altından çıktı pişkin pişkin aa ne arıyo burdaki die gülüştüler aralarında resmen üzerinde ayak izi vardı paketin asla ama asla mng kargo ile çalışmayın derim!
  20-09-2011
 • bu mng kadar rezil mi rezil bir kargo olamaz istanbul'dan buraya iki günde gelemiyorlar aras la çalıştım akşam veriyor sun sabah alıyorsun ürününü bir gecede teslim ediyorlar fiyatı da mng nin yarısına taşıyor
  24-09-2011
 • eski enerjisi son zamanlarda yok gibi...
Etiketler : kargo

MNG Kargo Kullananlar

MNG Kargo Beğenen Kullanıcılar

Listene Ekle

Kullandıklarıma Ekle
Beğen
Bu sayfayı ilgilenen arkadaşlarınla paylaş

MNG Kargo Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa MNG Kargo yorum, MNG Kargo hakkındaki görüşleri incelemeleri, MNG Kargo kullananların fikirlerini MNG Kargo nedir? nasıldır? MNG Kargo kullanan var mı? alınır mı? sorularına cevaplar içerir.