Mitsubishi Eclipse Cross Yorumları

4 puan, 1 Yorum
Mitsubishi Eclipse Cross  yorumları
Kullanıyorum Beğen

Mitsubishi Eclipse Cross Yorumları

Bu sayfa Mitsubishi Eclipse Cross yorum, Mitsubishi Eclipse Cross hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Mitsubishi Eclipse Cross nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Mitsubishi Eclipse Cross kullanan var mı? yeni eclipse,2018 eclipse cross cvt,eclipse cross invite,eclipse cross intense,eclipse cross invite alınır mı? Mitsubishi Eclipse Cross tavsiye eder misiniz? Mitsubishi Eclipse Cross şikayetlerini ve Mitsubishi Eclipse Cross sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 1 Yorum | 0 Soru
  • 4 / 5
    Skoda Karoq ya da Japon tercihiniz varsa ve performansla çok işiniz yoksa Subaru XV(yenisi çıktı biliyorsunuz) daha cazip gözüküyor. Biraz kalite düşürüp Vitaranın otomatik ve donanımlı bir modelini de invite yani baz seviye bir Eclipse Cross'a tercih edebilirsiniz. Bu arada dikiz aynalar panelvan aynası gibi kocaman, görüş açıları iyi fakat görsel olarak genel tasarıma negatif etkisi var. Ayrıca arka tasarım genel olarak eleştri alsa da özellikle gece sürüşlerinde çok şık bir stop tasarımı olduğunu söylemeliyim. Link
    Şanzımana gelecek olursa, otomatik şanzımanda CVT tercihi 163 hp lik turbo bir araçtan alınan keyfi azaltabiliyor. Tek tesellisi bu CVT'yi 8 ileri oranla manuel de kontrol edebilmeniz.

    Eclipse Cross kesinlikle kötü bir araç değil ama fiyatlar yüksek gelebilir. Yine de şunu söylemeliyim, Mitsubishi Türkiye'de çok iyi bilinmese ve hakettiği değeri göremese de özellikle belirtmek lazım ki geleneksel olarak her zaman için sağlam ve iyi bir altyapı ve motor sunmuştur. Fiyat yüksekliğini biraz da bu kriterlere göre değerlendirirsek aracın fiyat / performans ilişkisi konusunda daha gerçekçi bir yargıya varabiliriz diye düşünüyorum. İşin aslı ufak da olsa bir test sürüşü en doğru kararı verdirecektir.
    tarihinde yorumladı.