Mitsubishi Colt CZT Yorumları

Mitsubishi Colt CZT yorumları
Kullanıyorum Beğen

Mitsubishi Colt CZT Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Mitsubishi Colt CZT yorum, Mitsubishi Colt CZT hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, Mitsubishi Colt CZT nedir? nasıldır? Mitsubishi Colt CZT kullanan var mı? colt turbo,2006 colt czt,2007 mitsubishi colt czt,2008 colt czt alınır mı? Mitsubishi Colt CZT tavsiye eder misiniz? Mitsubishi Colt CZT şikayetlerini ve Mitsubishi Colt CZT sorularına cevaplar içerir.
1 Yorum

Son Kullanıcı Yorumları

 • Renault Clio 2 RS yorumları
  Çok sıkı!!! 172 hp ile aşırı keyif veriyor sesi muhteşem.Açık filtre ve direkt son susturucu ile hem uçuyor hem uçuruyor. Virajları zaten muhteşem ayrıca bir de trophy denen modlei var ki türkiyede bulsam kaçırmam. orjinalinden Bilstein Amortisörlerle geliyor al piste git hazır araç.
  isimsiz
 • Renault Clio 4 RS yorumları
  Trophy versyonunun sis farlarına dikkat. Fardan logo yapmışlar...
  elise111s
 • Ford Fiesta ST yorumları
  Evo arşivlerinden güzel bir kare
  elise111s
 • Peugeot 207 gti yorumları
  Superchips, air intike, headers ile 196 hp 299 nm tork veren aracım. Ayrıca ekleyeyim bu motor temel olarak RCZ R'ın 270hp veren motoruyla aynı motor.
  Toe
 • Peugeot 207 gti yorumları
  Eski pug'ların dinamikliği yok. Fazla ağır yumuşak başlı, turbonun güçlü ama keyifsiz yapısıyla tadı kaçmış bir gti. Zaten çok hızlı da değil. 0-100 8.1sn. Bu arada gti gelmedi TR'ye GT 1.6thp diye geçen 150 hp ile satıldı.
  isimsiz
 • Opel Corsa OPC yorumları
  Nurbergring versyonu da olan hatta bu versyonu ülkemizde bi dönem satılan mini hothatch. Sürüş özellikleri çok iyiydi.1.6turbo motoru da çok iyi performans veriyordu ama asla sınıf lideri olamadı. Clio RS ya da Fiesta ST ile kıyaslanınca sürüş karakteri zayıf kalıyor.
  isimsiz
 • Mini Cooper S yorumları
  Daha yeni kullanmaya başladık ama normal yollarda ve hızlarda şimdiye kadar viraj sınırını göremedik.Acayip tutunuyor. Sadece bir kere çok zorladığımızda arkası gelir gibi oldu normalde önden beklerdim ama kafa nereye ben oraya hesabı ön asfaltı hiç bırakmıyor.Gidişine diyecek yok zaten efsane çekiyor. Yakıt ise şehir...
  isimsiz
 • Suzuki Swift 1.6 Sport yorumları
  Muhteşem spor araç. Toyota GT86'nın süpersporlar karşısında yaptığı şeyi. Cupralar, golf gti'lar, Focus RS'ler karşısında yapıyor. Yani düşük güçle etkili rekabet. Düşük güç dediğim de spor araçlara göre yoksa 134 beygir bu araç için gayet keyif veriyordur. Başarısının en büyük sebebi, üstün yol tutuş...
  cardanadam
 • Ford Fiesta ST yorumları
  1.4 tdci vanlara mavi etiket çekip st havasına sokanlar yüzünden karizması azalan araç...
  araterden
 • peugeot 206 RC yorumları
  Zevkli ama sorunlu
  CANCANATA
 • MG ZR yorumları
  Rover 25'in hot hatch modeli. 160 hp ve piste bile gidebilecek altyapısına rağmen Türkiye'de pek satamadı.
  elise111s
 • Citroen C2 VTS yorumları
  6sn barajına inmiş güncel hot hatchleri düşündüğümüzde c2 vts'de heyecanlanmak için ya hızlı araca binmemiş ya da fazla hayalperest olmak lazım.
  isimsiz