Mitsubishi Attrage Yorumları

Mitsubishi Attrage yorumları
Kullanıyorum Beğen 1

Mitsubishi Attrage Yorumları

Bu sayfa Mitsubishi Attrage yorum, Mitsubishi Attrage hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Mitsubishi Attrage nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Mitsubishi Attrage kullanan var mı? alınır mı? Mitsubishi Attrage tavsiye eder misiniz? Mitsubishi Attrage şikayetlerini ve Mitsubishi Attrage sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 4 Yorum | 0 Soru
 • Mitsubishinin en az yakan aracı. Avrupada yapılan bi testte 3.8 litre ortalamayla 1000km gidebilen. Normal kullanımda şehirlerarası 4.5 litre, şehir içi 6 litre tüketen en az yakan benzinli otomatik otomobillerden biri. Şanzımanı CVT türünde bi şanzıman yani sonsuz oranlı bu sayede uzun yolda çok düşük devirlerle yol yapabilen bir otomobil.
  tarihinde yorumladı.
 • İki buçuk yıldır kullanıyorum. 67k yol yaptım. Klasik Japon yalıtımı haricinde arabanın kusuru yok desek abartmış olmayız. Sorunsuzluk konusunda tam bir mitsubishi. Lpg uyumu var ama subaplar magnezyum. Gerçi lpg ye ihtiyaç duymayacağınız bir araç. Benzinde bile dizeleri kıskandırır. 4,5 litre ortalama ile gezmek hiç zor değil
  tarihinde yorumladı.
 • Manuel olanını aldım 2015 Temmuz ayında. Çok ama çok memnunum. Üç beş yıl binip durumuma göre ASX e geçmeyi düşünüyorum. Mitsubishi Subaru ve Volvo bunlardan başkasını kapıma koymam araba diye...
  tarihinde yorumladı.
 • Anahtarsız giriş,abs,6 hava yastığı,tam otomatik klima çok geniş iç mekan, çok geniş bagaj, 6 litre şehir içi tüketim. Tüpe uyumlu motor. şehirlerarası 13 kuruş yakıyor. Üstelik bir Mitsubishi yani çok sorunsuz. Tasarımını beyenmeyebilirsiniz ama araç on numara bir araç.
  tarihinde yorumladı.