Mini Cooper S Yorumları

Mini Cooper S yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen

Mini Cooper S Kullananlar

Bu sayfa Mini Cooper S kullananlar tarafından girilen Mini Cooper S yorum, Mini Cooper S incelemesi, Mini Cooper S kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Mini Cooper S nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Mini Cooper S kullanan var mı? alınır mı? Mini Cooper S tavsiye eder misiniz? Mini Cooper S şikayetleri ve Mini Cooper S soruları içerir.

Mini Cooper S için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle
 
Toplam : 3 Yorum | 0 Soru
 • Hızlı, sportif ve tarz... Belki alacak kişiler için önemsiz ama arkası çok dar, bagajı çok dar, imajı artık eskisi gibi değil ve en kötüsü de artık 2litre motora sahip.

  Yani yıllık vergisi 2772TL ve fiyatı 162bin TL.
  Birazcık hız ve tarzın bedeli bu omamalı...
  estiay 2016-10-20 tarihinde yorumladı.
 • Bu paraya 310hp pistler kralı yeni type -r alınır. Üzerine mod parası kalır ki ellemeye kıyamam onu...(avrosuna sokayım, 58bin avro olmuş, üzerine para bile eklenecek ama hala değer)
  estiay 2016-10-20 tarihinde yorumladı.
 • Daha yeni kullanmaya başladık ama normal yollarda ve hızlarda şimdiye kadar viraj sınırını göremedik.Acayip tutunuyor. Sadece bir kere çok zorladığımızda arkası gelir gibi oldu normalde önden beklerdim ama kafa nereye ben oraya hesabı ön asfaltı hiç bırakmıyor.Gidişine diyecek yok zaten efsane çekiyor. Yakıt ise şehir içi 9-10 yakar diyorduk şu an 14 lerdeyiz...
  isimsiz 2016-12-23 tarihinde yorumladı.