Miles and smiles kredi kartı

miles and smiles kredi kartı yorum, miles and smiles kredi kartı kullanıcı yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen

Miles and smiles kredi kartı Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa miles and smiles kredi kartı yorum, miles and smiles kredi kartı hakkındaki yorumları incelemeleri, miles and smiles kredi kartı kullananların fikirlerini miles and smiles kredi kartı nedir? nasıldır? miles and smiles kredi kartı kullanan var mı? alınır mı? miles and smiles kredi kartı tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
2 Yorum
  • Garanti bankasının THY milleriyle eşlenik çalışan kredi kartı. uçtukça harcadıkça mil kazanıosunuz bol bol. tamam da harcamaya gelince bir vergi çıkıyor uçuşların. o paraya zaten pegasustan uçak bileti alırım. açıkçası mil kazanmanın çok bir faydasını görmedim 120bin milim var ama bir türlü harcamaya değer bir kampanya bulamadım.
  • valla ne işe yaradığını hala çözemediğim kart aidatı çok tamam bolbol mil birikiyor da harcıyamıyorsun ki? adios da biletin tamamını alabiliyorken bunda thy bir vergi çıkarıyor o fiyata zaten pegasusla uçarsın. çok uçsan elite üye olursun onda da lounge a giriş hakkı kazanırsın aradada business a alırlarsa yılda bir kere o dur. kesinlikle pek avantajı olduğunu düşünmüyorum. 130bin mil var hala harcamaya değcek birşey bulamadım.
Etiketler : thy kredi kartı garanti mil
Bu sayfayı ilgilenen arkadaşlarınla paylaş