Miles and smiles kredi kartı Yorumları

4 puan, 4 Yorum
miles and smiles kredi kartı yorumları
Kullanıyorum 2 Beğen

Miles and smiles kredi kartı Yorumları

Bu sayfa miles and smiles kredi kartı yorum, miles and smiles kredi kartı hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, miles and smiles kredi kartı nedir? nasıldır? miles and smiles kredi kartı kullanan var mı? alınır mı? miles and smiles kredi kartı tavsiye eder misiniz? miles and smiles kredi kartı şikayetlerini ve miles and smiles kredi kartı sorularına cevaplar içerir.
4 Yorum
 • Garanti bankasının THY milleriyle eşlenik çalışan kredi kartı. uçtukça harcadıkça mil kazanıosunuz bol bol. tamam da harcamaya gelince bir vergi çıkıyor uçuşların. o paraya zaten pegasustan uçak bileti alırım. açıkçası mil kazanmanın çok bir faydasını görmedim 120bin milim var ama bir türlü harcamaya değer bir kampanya bulamadım.
  tarafından tarihinde
 • valla ne işe yaradığını hala çözemediğim kart aidatı çok tamam bolbol mil birikiyor da harcıyamıyorsun ki? adios da biletin tamamını alabiliyorken bunda thy bir vergi çıkarıyor o fiyata zaten pegasusla uçarsın. çok uçsan elite üye olursun onda da lounge a giriş hakkı kazanırsın aradada business a alırlarsa yılda bir kere o dur. kesinlikle pek avantajı olduğunu düşünmüyorum. 130bin mil var hala harcamaya değcek birşey bulamadım.
  tarafından tarihinde
 • hic bir ise yaramayan yuksek aidatli kredi karti dunyanin en pahali markalarinda 5 yerine 7 taksit sunmak bir ozellik degildir. zaten miller vergisiz kullanilmiyor. vergi fiyatina pegasusla ucarsin. tavsiye etmiyorum
  tarafından tarihinde
 • 4 / 5
  Aidati olması hatta yüksek olması dezavantaj ama biriken milleri verimli kullanırsanız avantajlı olabilen kart
  tarafından tarihinde

Son Kullanıcı Yorumları

Miles and smiles kredi kartı Kullananlar : ironfist benzin