Miles and smiles kredi kartı Yorumları

4 puan, 4 Yorum
miles and smiles kredi kartı yorumları
Kullanıyorum 2 Beğen

Miles and smiles kredi kartı Kullananlar

Bu sayfa miles and smiles kredi kartı kullananlar tarafından girilen miles and smiles kredi kartı yorum, miles and smiles kredi kartı incelemesi, miles and smiles kredi kartı kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, miles and smiles kredi kartı nedir? nasıldır? özellikleri nedir? miles and smiles kredi kartı kullanan var mı? alınır mı? miles and smiles kredi kartı tavsiye eder misiniz? miles and smiles kredi kartı şikayetleri ve miles and smiles kredi kartı soruları içerir.
Toplam : 4 Yorum | 0 Soru
 • Garanti bankasının THY milleriyle eşlenik çalışan kredi kartı. uçtukça harcadıkça mil kazanıosunuz bol bol. tamam da harcamaya gelince bir vergi çıkıyor uçuşların. o paraya zaten pegasustan uçak bileti alırım. açıkçası mil kazanmanın çok bir faydasını görmedim 120bin milim var ama bir türlü harcamaya değer bir kampanya bulamadım.
  ironfist 2016-05-05 tarihinde yorumladı.
 • valla ne işe yaradığını hala çözemediğim kart aidatı çok tamam bolbol mil birikiyor da harcıyamıyorsun ki? adios da biletin tamamını alabiliyorken bunda thy bir vergi çıkarıyor o fiyata zaten pegasusla uçarsın. çok uçsan elite üye olursun onda da lounge a giriş hakkı kazanırsın aradada business a alırlarsa yılda bir kere o dur. kesinlikle pek avantajı olduğunu düşünmüyorum. 130bin mil var hala harcamaya değcek birşey bulamadım.
  benzin 2016-06-09 tarihinde yorumladı.
 • hic bir ise yaramayan yuksek aidatli kredi karti dunyanin en pahali markalarinda 5 yerine 7 taksit sunmak bir ozellik degildir. zaten miller vergisiz kullanilmiyor. vergi fiyatina pegasusla ucarsin. tavsiye etmiyorum
  isimsiz 2017-05-16 tarihinde yorumladı.
 • Aidati olması hatta yüksek olması dezavantaj ama biriken milleri verimli kullanırsanız avantajlı olabilen kart
  ironfist 2018-01-14 tarihinde yorumladı.

Miles and smiles kredi kartı için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle