Microsoft Dynamics CRM‎

Microsoft Dynamics CRM‎ yorum, Microsoft Dynamics CRM‎ kullanıcı yorumları
Kullanıyorum Beğen

Microsoft Dynamics CRM‎ Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Microsoft Dynamics CRM‎ yorum, Microsoft Dynamics CRM‎ hakkındaki yorumları incelemeleri, Microsoft Dynamics CRM‎ kullananların fikirlerini Microsoft Dynamics CRM‎ nedir? nasıldır? Microsoft Dynamics CRM‎ kullanan var mı? dinamiks alınır mı? Microsoft Dynamics CRM‎ tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
2 Yorum
  • Firmamın kullanmaya başladığı CRM programı açık konuşmak gerekirse daha önce salesforce kullanan biri olarak bu programın salesforce un çok gerisinde kaldığını söyleyebilirim. veritabanını ekrana yansıtmak CRM programı olmamalı. Salesforce kullanıcılardan gelen geri dönüşleri çok daha iyi anlamış ve ona göre programı yorumlamış. Kullanışlılık sistem hız konusunda bazı hatalar veriyor. leadi birine atamadan önce kaydetmen gerekiyor. direk atamıyorsun ve menuler arası geçişler çok yavaş. açıkçası iyi bir programcı bir kobinin tüm crm ihtiyacını daha efektif bir şekilde çözebilir. ben microsofttan daha düzgün bir program beklerdim.
  • gördüğüm en yavaş crm programı bir müşteriye yeni kişi ekleyeceksin o bekleme ikonu yokolmuyor saatlerce. dünyanın en saçma ve pahalı programı. Sadece adını satıyor başka birşey değil. kesinlikle önermiyorum