Microsoft Dynamics CRM‎ Yorumları

3 Yorum
Microsoft Dynamics CRM‎ yorumları

Microsoft Dynamics CRM‎ için sen kaç puan verirsin? neden?

Microsoft Dynamics CRM‎ için soru sor, kullananlar cevaplasın.

Microsoft Dynamics CRM‎ ..... ? şeklinde sorunuz.

Microsoft Dynamics CRM‎ Kullananlar

Bu sayfa Microsoft Dynamics CRM‎ kullananlar tarafından girilen Microsoft Dynamics CRM‎ yorum, incelemesi, tavsiyeleri Microsoft Dynamics CRM‎ kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Microsoft Dynamics CRM‎ nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Microsoft Dynamics CRM‎ kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? Microsoft Dynamics CRM‎ şikayetlerini ve sorularını içerir.

Microsoft Dynamics CRM‎ Kullanıcı Yorumları

  • Firmamın kullanmaya başladığı CRM programı açık konuşmak gerekirse daha önce salesforce kullanan biri olarak bu programın salesforce un çok gerisinde kaldığını söyleyebilirim. veritabanını ekrana yansıtmak CRM programı olmamalı. Salesforce kullanıcılardan gelen geri dönüşleri çok daha iyi anlamış ve ona göre programı yorumlamış. Kullanışlılık sistem hız konusunda bazı hatalar veriyor. leadi birine atamadan önce kaydetmen gerekiyor. direk atamıyorsun ve menuler arası geçişler çok yavaş. açıkçası iyi bir programcı bir kobinin tüm crm ihtiyacını daha efektif bir şekilde çözebilir. ben microsofttan daha düzgün bir program beklerdim.
    bentley | 07-10-2016
  • gördüğüm en yavaş crm programı bir müşteriye yeni kişi ekleyeceksin o bekleme ikonu yokolmuyor saatlerce. dünyanın en saçma ve pahalı programı. Sadece adını satıyor başka birşey değil. kesinlikle önermiyorum
    incognito | 20-12-2016
  • masaüstü pc de firefox da açınca bana mobil versiyonu gösteren anti kullanıcı dostu yazılım
    incognito | 25-05-2017