Microsoft Dynamics CRM‎ Yorumları

Microsoft Dynamics CRM‎ yorumları
Kullanıyorum Beğen

Microsoft Dynamics CRM‎ Kullananlar

Bu sayfa Microsoft Dynamics CRM‎ kullananlar tarafından girilen Microsoft Dynamics CRM‎ yorum, Microsoft Dynamics CRM‎ incelemesi, Microsoft Dynamics CRM‎ kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Microsoft Dynamics CRM‎ nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Microsoft Dynamics CRM‎ kullanan var mı? dinamiks alınır mı? Microsoft Dynamics CRM‎ tavsiye eder misiniz? Microsoft Dynamics CRM‎ şikayetleri ve Microsoft Dynamics CRM‎ soruları içerir.

Microsoft Dynamics CRM‎ için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle
 
Toplam : 3 Yorum | 0 Soru
  • Firmamın kullanmaya başladığı CRM programı açık konuşmak gerekirse daha önce salesforce kullanan biri olarak bu programın salesforce un çok gerisinde kaldığını söyleyebilirim. veritabanını ekrana yansıtmak CRM programı olmamalı. Salesforce kullanıcılardan gelen geri dönüşleri çok daha iyi anlamış ve ona göre programı yorumlamış. Kullanışlılık sistem hız konusunda bazı hatalar veriyor. leadi birine atamadan önce kaydetmen gerekiyor. direk atamıyorsun ve menuler arası geçişler çok yavaş. açıkçası iyi bir programcı bir kobinin tüm crm ihtiyacını daha efektif bir şekilde çözebilir. ben microsofttan daha düzgün bir program beklerdim.
    bentley 2016-10-07 tarihinde yorumladı.
  • gördüğüm en yavaş crm programı bir müşteriye yeni kişi ekleyeceksin o bekleme ikonu yokolmuyor saatlerce. dünyanın en saçma ve pahalı programı. Sadece adını satıyor başka birşey değil. kesinlikle önermiyorum
    isimsiz 2016-12-20 tarihinde yorumladı.
  • masaüstü pc de firefox da açınca bana mobil versiyonu gösteren anti kullanıcı dostu yazılım
    isimsiz 2017-05-25 tarihinde yorumladı.