Michelin alpin

michelin alpin yorum, michelin alpin yorumları
Kullanıyorum Beğen

Michelin alpin Yorumları

Bu sayfa michelin alpin yorum, michelin alpin hakkındaki yorumları incelemeleri, michelin alpin kullananlar, değerlendirmeleri michelin alpin nedir? nasıldır? michelin alpin kullanan var mı? alınır mı? michelin alpin tavsiye eder misiniz? michelin alpin şikayetlerini ve michelin alpin sorularına cevaplar içerir.
1 Yorum
  • Kış lastiklerinde en iyilerden. Hiç bir zaman karda fren , çekiş, ıslak tutumu, kuru zemin tutumu, sessizlik vb.. bir çok performans kriterlerinde lider olamaış fakat hep ilk 5 teki performansıyla aslında performanslı bir kış lastiği. Ama aslında onun gizli lider olmasını sağlayan en önemli özelliği coca cola formulü gibi gizli hamur bileşiminde saklı. Michelin gerçekten diğer tüm markalara göre uzun ömürlü. Bir çok test kriteri uzun ömrü performans testlerinde çok dikkate almadığından çok öne çıkmayan bu özelliği aslında ekonomik bakımdan büyük avantaj. Açıkcası 150tl verip hem performansı az hem kısa ömürlü bilinmedik ucuz marka almaktansa 250 tl verip michelin almak çoğu şartta daha ekonomik ve mantıklı olacaktır.


    michelin alpin kullanıcı yorumları resim


    Bu listede en düşük puan aslında en iyi performans demek ve alpinde 0.5 yazan ve diğer markalara aşırı fark atan özelliği aşınmazlığı.

    michelin alpin kullanıcı yorumları resim
    elise111s 13-11-2015 01:24:05
Etiketler :