Mercedes gl

mercedes gl yorum, mercedes gl yorumları
Kullanıyorum Beğen

Mercedes gl Yorumları

Bu sayfa mercedes gl yorum, mercedes gl hakkındaki yorumları incelemeleri, mercedes gl kullananlar, değerlendirmeleri mercedes gl nedir? nasıldır? mercedes gl kullanan var mı? GL 350 cdi bluetec alınır mı? mercedes gl tavsiye eder misiniz? mercedes gl şikayetlerini ve mercedes gl sorularına cevaplar içerir.
1 Yorum
  • Mercedes GL 350 Bluetec

    "Erhan sana bi adres vereceğim öğle arası benim araçla oraya git.......... " cümlenin gerisini inanın hatırlamıyorum. Benim gibi bir otomobil delisi sıfır dev gibi bir Mercedes GL kullanacaktım sonuçta.Yıl 2014 ve o zaman 400bin TL ye alınmıştı araç şu an kesin 600bin olmuştur.
    Araca tırmanıp! koltuğa oturunca içimden geçen çekilin uleeen sesleriyle koldan vitesi d ye atıp usul usul sürmüş. Her boşlukta gazı köklemiş ve bu dev hayvanın gidişine hasta olmuştum bu koca jip spor araç tadında bir performans gösteriyordu. Bir de şaşılacak seviyede kapı kapanınca... dış dünyayla bağınız kopuyordu. Koltuk kol dayama yerleri o kadar rahat ve geniş geniş ki alıştığımız arabalar gibi siz sarmıyor tersine kral koltuğundaymış gibi yayıla yayıla sürüyorsunuz. Ne hızlanırken ne yavaşlarken ne vites değişiminde hiç mi sesi olmaz bir aracın. Enteresan bir deneyimdi. Bu arada araca meşhur bir ses sistemcide arka kamera takmıştık. (Evet arka kamerası yok bu aracın)
    eskisehirli 24-10-2016 14:13:18