Mercedes gl

mercedes gl yorum, mercedes gl kullananlar
  • Mercedes GL 350 Bluetec

    "Erhan sana bi adres vereceğim öğle arası benim araçla oraya git.......... " cümlenin gerisini inanın hatırlamıyorum. Benim gibi bir otomobil delisi sıfır dev gibi bir Mercedes GL kullanacaktım sonuçta.Yıl 2014 ve o zaman 400bin TL ye alınmıştı araç şu an kesin 600bin olmuştur.
    Araca tırmanıp! koltuğa oturunca içimden geçen çekilin uleeen sesleriyle koldan vitesi d ye atıp usul usul sürmüş. Her boşlukta gazı köklemiş ve bu dev hayvanın gidişine hasta olmuştum bu koca jip spor araç tadında bir performans gösteriyordu. Bir de şaşılacak seviyede kapı kapanınca... dış dünyayla bağınız kopuyordu. Koltuk kol dayama yerleri o kadar rahat ve geniş geniş ki alıştığımız arabalar gibi siz sarmıyor tersine kral koltuğundaymış gibi yayıla yayıla sürüyorsunuz. Ne hızlanırken ne yavaşlarken ne vites değişiminde hiç mi sesi olmaz bir aracın. Enteresan bir deneyimdi. Bu arada araca meşhur bir ses sistemcide arka kamera takmıştık. (Evet arka kamerası yok bu aracın)

Listene Ekle

Kullandıklarıma Ekle
Beğen

Mercedes gl Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa mercedes gl yorum, mercedes gl hakkındaki görüşleri incelemeleri, mercedes gl kullananların fikirlerini mercedes gl nedir? nasıldır? mercedes gl GL 350 cdi bluetec kullanan var mı? GL 350 cdi bluetec alınır mı? sorularına cevaplar içerir.