Mercedes A Serisi 2.Nesil Yorumları

1 Yorum
Mercedes A Serisi 2.Nesil  yorumları

Mercedes A Serisi 2.Nesil için sen kaç puan verirsin? neden?

Mercedes A Serisi 2.Nesil için soru sor, kullananlar cevaplasın.

Mercedes A Serisi 2.Nesil ..... ? şeklinde sorunuz.

Mercedes A Serisi 2.Nesil Kullananlar

Bu sayfa Mercedes A Serisi 2.Nesil kullananlar tarafından girilen Mercedes A Serisi 2.Nesil yorum, incelemesi, tavsiyeleri Mercedes A Serisi 2.Nesil kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Mercedes A Serisi 2.Nesil nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Mercedes A Serisi 2.Nesil kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? Mercedes A Serisi 2.Nesil şikayetlerini ve sorularını içerir.

Mercedes A Serisi 2.Nesil Kullanıcı Yorumları

  • İlk nesle göre 4.5 cm genişleyip 23 cm uzadı ama hala 383cm uzunluğuyla b segmenti boyutlarında. Fakat her ne kadar b segmenti gibi gözükse de artık onu bir Focus rakibi olarak görebiliriz. Çünkü iç mekan genişliği ve artık ön konsolun dönemin E serisini aratmayan kalitesiyle çok daha olgun bir tarz ve yapıda ki B segmenti araçlarla dış uzunluk haricinde pek de karşılaştırılabilir bir yapısı yok.
    Link

    Mercedes ilk serisindeki kötü imajı w169 kodlu bu seriyle kırmak istemiş. (İlk serinin sevimli fakat Mercedes'e aykırı iç mekanı) Link Fakat bunu malzeme kalitesini arttırararak değil dış tasarımını tamamen değiştirerek sağlayabilirdi ki nitekim 3. ve 4.nesiller bu mantık çerçevesinde klasik a serisi tarzından uzaklaşarak ancak bu amaca ulaşabildi.
    elise111s | 14-05-2018