Mazda 3

mazda 3 yorum, mazda 3 kullananlar
 • 2015 öncesi kasa için aşağıdakiler aracı özetliyor. 2015 sonrasındaki 3'ler ise kesinlikle çok daha geliştirilmiş bir araç. Motor, iç mekan teknolojisi ve kalitesi üst düzey özel bir araç.

  2015 -2016

  mazda 3 kullanıcı yorumları resim


  mazda 3 kullanıcı yorumları resim


  mazda 3 kullanıcı yorumları resim


  ilk mazda 3
  Link
  il 3 lerin makyajlı halinin içi

  mazda 3 kullanıcı yorumları resim  Kaliteli ve sağlam işçilik, ergonomik kontroller, rahat koltuklar, direkt direksiyon ile sportif sürüş keyfi, atak kullanım, zengin standart donanım, yüksek güvenlik donanımı ve hissiyatı...

  Arka koltuklar, bagaj biraz dar ve biraz yol sesi alıyor. Onun dışında genel olarak kullanması keyifli ve çok iyi yol tutan bir araç.
  Uzun dönemde de sorunsuzluğuyla ünlü...
 • Çok iyi yol tutan çok iyi duran ama ilk nesillerdeki 4 ileri otomatikle tüm sportifliğini yitiren geriye de sorunsuzluk dışında keyif anlamında bi şey bırakmayan araç...
  zaten çok konforlu değilsin e biraz da gidiyorsun. 4 ileri otomatik nedir...
  Üstelik yakıtı da olumsuz etkiliyor. Hem 4 ileri orandan hem de tork konvertörlü şanzımandan....
 • 2011 otomatik var. Alırken sıfır lpg taktırıp aldık yine de şehir içinde çok yakıyor trafikte ortalama 13-14litre yakıyoruz.
 • passatla 100le zor girdiğim virajı 120 ile güvenle, heyecanla ve de zevkle döndüğüm araç. Önü arkası kopmuyor. Şehirlerarası hızlı kullanım için çok güvenli araç.
 • Merhabalar. Yeni Mazda 3 1.5 skyactive motora lpg takılabiliyor mu? Sıvı lpg nasıldır bu araç için? Uyar mı? 1/14 sıkıştırma oranı lpg'de sorun olur mu? Şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkürler.

Mazda 3 Kullananlar

Mazda 3 Beğenen Kullanıcılar

Listene Ekle

Kullandıklarıma Ekle
Beğen

Mazda 3 Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa mazda 3 yorum, mazda 3 hakkındaki görüşleri incelemeleri, mazda 3 kullananların fikirlerini mazda 3 nedir? nasıldır? mazda 3 kullanan var mı? alınır mı? sorularına cevaplar içerir.