Mazda 3 Yorumları

mazda 3 yorumları
Kullanıyorum 3 Beğen 7

Mazda 3 Yorumları

Bu sayfa mazda 3 yorum, mazda 3 hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, mazda 3 nedir? nasıldır? mazda 3 kullanan var mı? mazda 3 1.5 skyactive,mazda 3 1.6 dizel,2016 mazda 3,2017 mazda 3,mazda 3 1.6 dizel otomatik alınır mı? mazda 3 tavsiye eder misiniz? mazda 3 şikayetlerini ve mazda 3 sorularına cevaplar içerir.
7 Yorum
 • 2015 öncesi kasa için aşağıdakiler aracı özetliyor. 2015 sonrasındaki 3'ler ise kesinlikle çok daha geliştirilmiş bir araç. Motor, iç mekan teknolojisi ve kalitesi üst düzey özel bir araç.

  2015 -2016

  mazda 3 kullanıcı yorumları resim


  mazda 3 kullanıcı yorumları resim


  mazda 3 kullanıcı yorumları resim


  ilk mazda 3
  Link
  il 3 lerin makyajlı halinin içi

  mazda 3 kullanıcı yorumları resim  Kaliteli ve sağlam işçilik, ergonomik kontroller, rahat koltuklar, direkt direksiyon ile sportif sürüş keyfi, atak kullanım, zengin standart donanım, yüksek güvenlik donanımı ve hissiyatı...

  Arka koltuklar, bagaj biraz dar ve biraz yol sesi alıyor. Onun dışında genel olarak kullanması keyifli ve çok iyi yol tutan bir araç.
  Uzun dönemde de sorunsuzluğuyla ünlü...
  tarafından tarihinde
 • Çok iyi yol tutan çok iyi duran ama ilk nesillerdeki 4 ileri otomatikle tüm sportifliğini yitiren geriye de sorunsuzluk dışında keyif anlamında bi şey bırakmayan araç...
  zaten çok konforlu değilsin e biraz da gidiyorsun. 4 ileri otomatik nedir...
  Üstelik yakıtı da olumsuz etkiliyor. Hem 4 ileri orandan hem de tork konvertörlü şanzımandan....
  tarafından tarihinde
 • 2011 otomatik var. Alırken sıfır lpg taktırıp aldık yine de şehir içinde çok yakıyor trafikte ortalama 13-14litre yakıyoruz.
  tarafından tarihinde
 • passatla 100le zor girdiğim virajı 120 ile güvenle, heyecanla ve de zevkle döndüğüm araç. Önü arkası kopmuyor. Şehirlerarası hızlı kullanım için çok güvenli araç.
  tarafından tarihinde
 • Merhabalar. Yeni Mazda 3 1.5 skyactive motora lpg takılabiliyor mu? Sıvı lpg nasıldır bu araç için? Uyar mı? 1/14 sıkıştırma oranı lpg'de sorun olur mu? Şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkürler.
  tarafından tarihinde
 • Hiç bozulmayacak gibi hissettiren araç 2012 otomatiğini 4 yıldır eşek gibi kullanıyoruz. Daha dur azcık zorlamayın beni gibi bir tepkisi olmadı. Bozulmuyor arızalanmıyor, donanımı zengin. Koltuk ısıtma kör nokta uyarı, o yıllar için lükstü şimdi daha yaygın... yola çok iyi tutunuyor. Performans şanzımanın etkisiyle ağır ama tam gaz kullandığımızdan sıkınıt yok hızlanıyor. LPG'li şehir içi sert kullanımda 12 litre civarı ama sert kullanımda ve Bursa da inişli çıkışlı rotada. Güzel sağlam araç tüplü kullanılırsa yakıtı da iyi. Benzinde kullanılmaz.
  tarafından tarihinde
 • Tuv muayene istatistiklerinde %6.8 lik ağır arıza istatistik oranı ile 6, 7 yasındaki en sorunsuz otomobil
  tarafından tarihinde

Son Kullanıcı Yorumları

Mazda 3 Kullananlar : elise111s mehmetyildiz07 e_metin