MADYLIFE

Kullanıyorum Beğen

Madylife Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa madylife yorum, madylife hakkındaki yorumları incelemeleri, madylife kullananların fikirlerini madylife nedir? nasıldır? madylife kullanan var mı? alınır mı? madylife tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
3 Yorum
 • Arkadaslar bu urun grubunu kullanan bu sistemin icin de olan var mi?
 • Evet.. hem kullanıyorum hemde sistemin içindeyim
  üye1242 24-10-2016
 • Merhabalar Öncelikle madylife tan biraz bahsetmek istiyorum. Madylife Network Marketing sistemine yeni girmiş bi firma. Daha önce sadece eczane den satış yapıyordu fakat geçen yıl itibari ile Network satış sistemine geçme kararı aldı. Ürünleri Dermokozmetik üründür. Sloganı '' Doğadan beklediğiniz herşey ''
  Bu sistemin içinde olup kendi ekibinizi oluşturup prim ve çeşitli hediyeler kazanabilir yada sadece kendi kişisel ihtiyaçlarınızı alarak içerisinde kimyasal buşunmayan 0 bitkisel ürünleri gönül rahatşığı ile kullanabilirsiniz.

  Madylife sistemine danışman olarak katılabilmeniz için bir aponsora ihtiyacınız olacak, çünkü böylesine yeni bir sistemin yüzlerce ürününü ve sistemi en iyi şekilde anlayabilmeniz için sizin de bir yol göstericiye ihtiyacınız vardır. Bu yol gösterici lideriniz ne kadar iyi ise sizinde başarılarınız kısa zamanda gelmeye başlayacaktır.

  Şimdi size kendi sponsor linkimi vereceğim dilerseniz bu konuda sponsorunuz olup seve seve size yol gösterebilir ürünleri ve sistemi anlatabilirim.

  Link

  Bu şinki tıklayıp ekibime katılabilirsiniz, şimdiden hayırlı uğurlu olur inşallah, sağlıcakla kalın ☘️
  isimsiz 13-06-2017
 • Parfüm ben de alerji yaptı ama kokusu hoş kalici
  isimsiz 06-07-2017
 • MADYLİFE ürünleri mükemmel.Hem kullanıyorum hem satışını yapıyorum.1427 üye numaramı girerek sizlerde MADYLİFE da yer alabilirsiniz.
 • Ben önce Madylife ı kullandım memnun kaldim sonra satış temsilcisi oldum şimdi hem satıyorum hemde ekip kurarak prim kazanıyorum. Ilgilenen arkadaşlar için bu işi yapmak isterseniz size destek olacak bir sponsor gerekiyor size ürünleri tanıyacak nasıl ekip kuracağınız hakkında bilgi verip siz ve ekibinizile ilgilenecek biri

  Bunun için ben hazırım kaydınızı olustururken sponsor numarası yazmanız yeterli

  Sponsor numaram 2185 bu sizin için benim için başarıyı temsil eden numara sizleri ekibimde görmek beni mutlu edecektir