Loprox Yorumları

3 puan, 2 Yorum
Loprox yorumları
Kullanıyorum Beğen

Loprox Kullananlar

Bu sayfa Loprox kullananlar tarafından girilen Loprox yorum, Loprox incelemesi, Loprox kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Loprox Yan etkileri nelerdir? Loprox nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Loprox kullanan var mı? alınır mı? Loprox tavsiye eder misiniz? Loprox şikayetleri ve Loprox soruları içerir.
Toplam : 2 Yorum | 1 Soru
 • Serboik dermatit rahatsızlığıma doktorumun verdiği şampuan. Hayatimda aldığım en iyi kararlardan birisi bu sampuandir. 3. Yıkamada saçimda kepekten eser yok, ayni hastalık tan muzdarip olanlar kesinlikle kullanmali.
  isimsiz 2018-02-26 tarihinde yorumladı.
 • Hiçbir işe yaramıyor 2 kutu aldım dedikleri gibi kullandım. Eczacıya da sordum sürekli fiyatı değişiyor dedi, ben 54 tl den aldım hiç faydası olmadı 10 kişide 1 kişi fayda görüyor dedi eczacı güldü. Ceradolin şampuan önerdi 2 hafta oldu kepek sorunum kalmadı.
  isimsiz 2018-05-07 tarihinde cevapladı
 • Her insan icin her ilac ise yariycak diye bir durum yok bende loprox kullaniyorum su an fiyati 25 tl ve konozollar gibi kuruluk sacta yipranma yapmiyor oldukca basarili ve arastirdim tum vucut mantarlarindada etkili ayagimdaki mantarlarda loprox sayesinde gecti tesekkurler loprox
  isimsiz 2018-07-11 tarihinde cevapladı
 • Doktor tavsiyesi üzerine aldım. İlk kullanışta ciddi anlamda cildime çok iyi geldi. Yüzümde ki pullanmalar hemen kayboldu. Fakat saçlarımda inanılmaz bir dökülme oldu. Bu yüzden 2. defa kullanmaya korkuyorum. Sadece ilk kullanışta mı dökülme oluyor? Yoksa her kullanıldığında saçta dökülme oluyor mu? Aynı sorunu yaşayan var mı????
  üye1895 2018-11-11 tarihinde sordu.
 • Benim oğlum kullandı aşırı derecede saçları dokuldu dökülen saçların yerine yenisi çıkar mı çıkmazsa dava acicam
  üye2068 2019-04-09 tarihinde yorumladı.

Loprox için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle