LG G3

LG G3 yorum, LG G3 kullanıcı yorumları
Kullanıyorum 2 Beğen 2

LG G3 Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa LG G3 yorum, LG G3 hakkındaki yorumları incelemeleri, LG G3 kullananların fikirlerini LG G3 nedir? nasıldır? LG G3 kullanan var mı? alınır mı? LG G3 tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
4 Yorum
  • Tüm güzel özellikleri bi yana tasarımıyla hep dikkat çekiyor.
    Ekranı muhteşem. 2K çözünürlük kesinlikle etkileyici. Her yönden sotrunsuz bir telefon. Pili 3000mah çok sık kullanımda bir günü kurtarıyor ama normal kullanımda iki gün riskli. Belki çok nadir kullanımda 2 gün gidebilir hiç denemedim. Sabah tam şarjlı aldığımda normal kullanımda gece yüzde @ larda oluyor.

    128 gb micro sd desteklemesi önemli. Bir de 3gb ram li model tavsiye ederim. Yaklaşık 15-20 uygulama kuruluyken ram (2gb modelde) e'lerde. Gerçi bundan dolayı bir yavaşlık da hisstemedim o da ayrı. Ram temizliği için clean master programı da çok kullanışlı.
  • Şarjı haricinde bir numarası olmayan telefon
  • Sık sık yeniden baslatmaya basladi kendisini... Google street wiew uygulamasında basladi bu huyu sonrasinda siklasti. Yakinda servise verecegim. Servis yorumlarini da yazacagim...
  • Servis 3 günde çözdü. Sadece pil değişti. Sorun pildeymiş. Şu an sıfır gibi. Önceden de yazdığım gibi hiç bir sorun yaşamadım bu telefonla ilgili ve çok memnunum. Ekran kalitesi ses kalitesi kamerası videosu çok başarılı.
  • Fiyat ve performans acisindan alinabilecek en iyi telefon