Lexus LC

Lexus LC yorum, Lexus LC yorumları
Kullanıyorum Beğen

Lexus LC Yorumları

Bu sayfa Lexus LC yorum, Lexus LC hakkındaki yorumları incelemeleri, Lexus LC kullananlar, değerlendirmeleri Lexus LC nedir? nasıldır? Lexus LC kullanan var mı? alınır mı? Lexus LC tavsiye eder misiniz? Lexus LC şikayetlerini ve Lexus LC sorularına cevaplar içerir.
2 Yorum
 • 1 - Türkiyede görmenizin imkansız olduğu araç(sebebi de mercedes ve bmw gibi araçların fiyatlarına denk gelmesinden dolayı..)
  2 - Aracın fiyati 106.000 dolar civarıdır. Türkiyede bu bir hayli artacaktır fakat diğer spor otomobillere göre farklı bir havası var. Fakat her renk yakışmıyor, onun için alacak kişilere tavsiyem.. güzel seçim yapın.
  3 - Link aracı burdan tasarlayabilirsiniz.
  4 - Çoğu yorumda aracın önü beğenilmiyor.. fakat bir hataları var. Araca siyah lastik ve ön tarafdaki ızgarayada siyahlık/carbon fiber vb. kattığınız zaman harika bir görüntü veriyor.
  5 - Karşılaştırma yapacak olursak.

  BMW alsanız, heryerde var.
  Mercedes alsanız, heryerde var.
  Ama bu aracı alırsanız, sadece sizde olur. Çünkü alanı yok, ilgi çekmiyor. Ki alırsanız çok ilgi çekersiniz emin olun:)

  Benim tavsiyem, parası olan aracın test sürüşüne katılsın. Bir incelesin, beğenirse alsın.. Çünkü farklı bir dizayna sahip araçlar dikkat çeker.. Türkiyedeki bmw - mercedes mantığına kimsenin takılmamasını öneririm.
  üye1570 16-09-2017 15:41:29
 • Bu videoyu


  üye1570 17-09-2017 00:11:09