Kordon kanı bankası Yorumları

Kullanıyorum Beğen

Kordon kanı bankası Yorumları

Bu sayfa kordon kanı bankası yorum, kordon kanı bankası hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri kordon kanı bankası nedir? nasıldır? özellikleri nedir? kordon kanı bankası kullanan var mı? alınır mı? kordon kanı bankası tavsiye eder misiniz? kordon kanı bankası şikayetlerini ve kordon kanı bankası sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 3 Yorum | 0 Soru
  • Doğum sırasından bebek doğduktan sonra kordon kanından alınarak çeşitli soğutma yöntemleriyle soğutulup saklanan hücrelerdir.
    tarihinde yorumladı.
  • 2016 verilerine göre Avrupa’da her doğan bebeğin 2%’sinin kordon kanı alınıp, kordon bankalarında saklanmaktadır. Aynı verilere göre Türkiye’de bu oran 0,5%’tir. Doğum oranı ve kan hastalıklarının görülmesi ihtimali göz önünde bulundurulduğunda bu yüzdelik kısmın artması hatta halkın daha da bilinçlenmesi gerekmektedir.
    tarihinde yorumladı.
  • Şu an 9 yaşında olan çocuğumun kordon kanını Yaşam Bankası’nda saklatmıştım. İyi ki de böyle bir karar almışım. Çünkü, ilk çocuğuma Akdeniz Anemisi tanısı kondu ve toplanan kordon kanı tedavide çok büyük bir yardımcı oldu.
    tarihinde yorumladı.