Klacid

Klacid
6 kullanıyorum
Resim ekle
üyeliksiz yorumlar anonim kullanıcı olarak gözükecektir, bildirimler için Giriş yapabilirsin.

Klacid yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan Ara
 • üye2264 02-12-2019
  Şuan kullanıyorum 4 gün oldu ilk gün karın ağrısı ikinci gün salonda ışık kapalıyken bir gözün bana baktığını ama ışığı açtığımda kaybolduğunu gördüm üçüncü gün rüyamda rıdvan dilmen serdar ali çelikler feridun niğdelioglu çekirdek citliyordiuk sonra beni kovaladılar bu rüyayı görmeme sebep oldu 4.gün terledim başım döndü acillik oldum hee birde 4 gün boyunca da ağzımda acı bir tat bıraktı böyle paslı demir yalamış gibi kokusu ona benziyor tadı da aynıdır yani siz düşünün nasıl ilaç olduğunu ama 4 günde etkisi oldu şikayetlerim azaldı
 • Anonim Kullanıcı 17-08-2019
  akciger rahatsızlıklarında hiç bir faydasını görmedim dr baş. ilac verdi
 • Screwtape 12-03-2019
  2 hafta oldu hala bağırsaklar düzelmedi. Öksürüğü geçirdi ama çok mecbur olmadıkça cidden kullanmayın.
 • Vortex 06-03-2019
  Kendi dalında başarılı bulduğum ilaç. Ben de öyle ağızda acı tat falan da yapmadı. Kullanırken bağırsaklar çok bozulmadı ama sonrasında biraz dağılma oluyor. NGL probiyotik ile atlattım.
 • Springheel Jack 04-03-2019
  neredeyse 15 yıl sonra kullandığım ilk antibiyotik. Geçmeyen ciğerden derin öksürük sonrasında doktorun pnömoni yani zatüreye çevirebilir demesinden sonra mecburen kullanıdığım ilaç ilk günden itibaren karnım gurul gurul oldu. 2-3 gün çok fazla etkisini göremesem de sonrasında ciğerleri söküp attı sanırım. tam kutu bittiğinde yeni iyileşmiştim. Sonrasında tabi tüm flora bozulduğu için bol bol sirke yoğurt gibi probiyotik ürünler tükettim. 1-2 hafta sonrasında anca bağırsaklar toparlıyor. Mecbur kalmadıkça doktor yazmadıkça siz yine de antibiyotik kullanmayın.
Bu sayfa Klacid kullananlar tarafından oluşturulan Klacid kullanıcı yorumları ve incelemeleri içerir. Klacid Yan etkileri nelerdir? zayıflatır mı? Klacid nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Klacid kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Klacid şikayetlerini ve sorularını içerir.