Kariyer.net

kariyer.net yorumları
Kullanıyorum Beğen

Kariyer.net Yorumları

Bu sayfa kariyer.net yorum, kariyer.net hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, kariyer.net nedir? nasıldır? kariyer.net kullanan var mı? alınır mı? kariyer.net tavsiye eder misiniz? kariyer.net şikayetlerini ve kariyer.net sorularına cevaplar içerir.
4 Yorum
 • Turkiye pazarındaki en aktif insan kaynakları sitesi. Avrupadaki rakiplerini kolay kolay piyasaya sokmayacak kadar güçlü bir pazar payına hakim.
  tarafından tarihinde
 • En garip ve eski arayüzüne sahip site. neden düzenlemeleri koca site içinde küçücük bir alanda yaptırmaya çalışıyor anlamıyorum. aşağı yukarı scrollama safari browser da çalışmıyor. tüm herşeyi düzenledikten sonra kaydet deyince bana bunu silmek istiyormusunuz gibi garip bir soru sordu iptal dedim. ana pencereye hiçbir düzenlemeyi kaydetmeden geri döndü. Google drive gibi tüm yazıların size kaydete basmadan bile kayıtta tutulması gerekiyor.
  tarafından tarihinde
 • kalitesi dustukce dusen ilan sitesi. linkedin in de payi buyuk artik kimse buradan kaliteli is bakmiyor maalesef
  tarafından tarihinde
 • kariyer.net i kullanıyorum. Faydalı bir kariyer sitesi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca, iş arayan arkadaşlara cvyolla.com sitesini önerebilirim. Link sayfası üzerinden iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Sistem olarak kariyer.net e göre farklı çalışıyor. Çok sayıda firmaya hızlıca CV yollama şansı buldum. olumlu dönüşler aldım.
  tarafından tarihinde

Son Kullanıcı Yorumları