Kariyer.net Yorumları

kariyer.net yorumları
Kullanıyorum Beğen

Kariyer.net Yorumları

Bu sayfa kariyer.net yorum, kariyer.net hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri kariyer.net nedir? nasıldır? özellikleri nedir? kariyer.net kullanan var mı? alınır mı? kariyer.net tavsiye eder misiniz? kariyer.net şikayetlerini ve kariyer.net sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 4 Yorum | 0 Soru
 • Turkiye pazarındaki en aktif insan kaynakları sitesi. Avrupadaki rakiplerini kolay kolay piyasaya sokmayacak kadar güçlü bir pazar payına hakim.
  tarihinde yorumladı.
 • En garip ve eski arayüzüne sahip site. neden düzenlemeleri koca site içinde küçücük bir alanda yaptırmaya çalışıyor anlamıyorum. aşağı yukarı scrollama safari browser da çalışmıyor. tüm herşeyi düzenledikten sonra kaydet deyince bana bunu silmek istiyormusunuz gibi garip bir soru sordu iptal dedim. ana pencereye hiçbir düzenlemeyi kaydetmeden geri döndü. Google drive gibi tüm yazıların size kaydete basmadan bile kayıtta tutulması gerekiyor.
  tarihinde yorumladı.
 • kalitesi dustukce dusen ilan sitesi. linkedin in de payi buyuk artik kimse buradan kaliteli is bakmiyor maalesef
  tarihinde yorumladı.
 • kariyer.net i kullanıyorum. Faydalı bir kariyer sitesi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca, iş arayan arkadaşlara cvyolla.com sitesini önerebilirim. Link sayfası üzerinden iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Sistem olarak kariyer.net e göre farklı çalışıyor. Çok sayıda firmaya hızlıca CV yollama şansı buldum. olumlu dönüşler aldım.
  tarihinde yorumladı.