Karcher ds6000 sulu süpürge

karcher ds6000 sulu süpürge yorum, karcher ds6000 sulu süpürge kullanıcı yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen 1

Karcher ds6000 sulu süpürge Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa karcher ds6000 sulu süpürge yorum, karcher ds6000 sulu süpürge hakkındaki yorumları incelemeleri, karcher ds6000 sulu süpürge kullananların fikirlerini karcher ds6000 sulu süpürge nedir? nasıldır? karcher ds6000 sulu süpürge kullanan var mı? alınır mı? karcher ds6000 sulu süpürge tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
2 Yorum
  • bazı büyük markaların az reklamı olması ve türkiye hedeflerinde olan bir ülke olmamasından kaynaklı olarak ürünlerinin populeritesi az olabiliyor. genellikle profesyonel temizlik cihazları üreten firmanın sulu supurgesi bence piyasanın en kullanışlı ve kaliteli cihazı. satanı az bulması zor ama kesinlikle çekiş gücü ebatı ve kullanım kolaylığıyla arnica vestel ihlas gibi değişik üretimleri geride bırakıyor. rainbow tabiki başka bir cihaz ama o cihaza gerçekten o kadar para verilirmi bu cihazı aldıktan sonra fikirlerim değişti.
  • aktarlarda satılan bitkisel esans yağları ile sandal ağacı,nane, yingyang gibi değişik kokuları suya bir iki damla damlatarak evi mis gibi de kokutabilirsiniz, hepa filtresinin yıkanabilir olması da büyük avantaj. kısacası motoruna zarar gelmediği için performasında hiç düşme yapmadan uzun yıllar kullanabilirsiniz. tek eksi yanı sesi biraz fazla çıkıyor.
Etiketler : alışveriş supurge