Johnson - Johnson Acuvue OASYS

Johnson - Johnson Acuvue OASYS yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen 1

Johnson - Johnson Acuvue OASYS Yorumları

Bu sayfa Johnson - Johnson Acuvue OASYS yorum, Johnson - Johnson Acuvue OASYS hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, Johnson - Johnson Acuvue OASYS nedir? nasıldır? Johnson - Johnson Acuvue OASYS kullanan var mı? alınır mı? Johnson - Johnson Acuvue OASYS tavsiye eder misiniz? Johnson - Johnson Acuvue OASYS şikayetlerini ve Johnson - Johnson Acuvue OASYS sorularına cevaplar içerir.
5 Yorum
 • gözümü en az yoran lens markası , diğerlerinde akşam saatlerinde gözümde lens olduğunu hissettiren bir ağrı ve yanma oluyor , ama bu üründe gözümde lens olduğunu unutuyorum. 8.3ü de olsa iyi olurdu ama 8.4 le arasında çok fark yok
  tarafından tarihinde
 • acuvue advance dan bu seriye geçtim, gerçekten gözümde olduğunu unutuyorum , başarılı bir ürün olmuş
  tarafından tarihinde
 • kesinlikle j&j ın bi numaralı lensi , özellikle pc ekranında hiç rahatlsızlık vermiyor, lens çapı olarak da göz doktorunun önerdiği çap ile birebir tuttuğudnan tercih ediyorum. düzgün solüsyonlar 2 ay bile kullanılabiliyor.
  tarafından tarihinde
 • ne zamandır sorunsuz kullandığım lens markası gayet memnunum. 1 ayı geçirirsen sertleşiyor ama zaten 1 aylık diye satılıyor ben biraz daha uzatıyorum süreyi :D
  tarafından tarihinde
 • En sevdiğim lens markası. Gözümde var olduğunu hiçbir zaman hissetmedim fakat lensler kadar solüsyonların da önemi büyük. Aksi taktirde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bir de lenslerin belirlenen süre dışında kullanımını kesinlikle doğru bulmuyorum, en önem vermemiz gereken organlardan biri olan gözden bahsediyoruz, 1 ay geçtikten sonra biraz daha kullanayım nasıl olsa bir şey olmuyor diye düşünmeyin ileride ciddi göz problemlerine neden olabilir.
  tarafından tarihinde
Johnson - Johnson Acuvue OASYS Kullananlar : ironfist
Johnson - Johnson Acuvue OASYS Beğenenler : ironfist